Policija Domeikavoje surado asmenį, dėl kurio buvo pakelti naikintuvai

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija apie 17 val. informavo, kad neseniai buvo sulaikytas asmuo, įtariamas melagingu pranešimu apie padėtą sprogmenį iš Kauno į Londono Lutono oro uostą šįryt skridusiame „Ryanair“ lėktuve.

Kauno policija informavo, kad kad 16:40 val. Kauno r., Domeikavos sen., po intensyvių paieškos veiksmų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną vyrą (24 m., gim. 1993 m.), galimai šiandien ryte skambinusį ir pranešusį apie sprogmenį lėktuve.

Asmuo pristatomas į policijos įstaigą.

Anksčiau rašėme, kad dėl melagingo skambučio apie orlaivio užminavimą trečiadienį palydėti iš Kauno į Londoną skridusį keleivinį „Ryanair“ lėktuvą kilo Britų naikintuvai. Lėktuvas saugumo sumetimais buvo nukreiptas iš Liutono į Stanstedo oro uostą.

6:21 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad bus užminuotas lėktuvas, skrendantis 7 val. iš Kauno į Liutoną. Kauno oro uostas buvo informuotas apie skambutį, lėktuvui leista pakilti įvertinus, jog pranešimas melagingas.

Rytų Anglijos Esekso policijos atstovai nurodė, jog buvo informuoti apie incidentą Stanstedo oro uoste, dėl to dešimčiai minučių buvo sulaikyti skrydžiai.

„Ryanair“ atstovai pranešime informavo, jog skrydis nukreiptas „po to, kai Lietuvos pareigūnai gavo, įtariama, netikrą įspėjimą apie pavojų“.

Anksčiau informuota, kad Kauno apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 285 str. 2 d. (Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę) bei 253 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis). Už tai gresia laisvės atėmimas iki 5 metų.

132 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sulaikyti pareigūnais apsimetę ir galimai pinigų reikalavę asmenys

„Devbridge Group“ vadovų gretose – D. Aksinavičius

Kaune kaukė perspėjimo sirenos

Vadovų apklausa žada gerų naujienų laukiantiems didesnių algų

Bus tikrinamos perspėjimo sistemos

Po smūgio gatvę užtvėrė stulpas

Naktinis proto šturmas – tai, ko nebandė net aistringiausi protmūšio asai

Kauną pasirinko ne atsitiktinai: sukūrė svajonių biurą

Centralizuotas šildymas – ne prievolė iki gyvos galvos

Kaune randamam retam vabalui saugoti skyrė per milijoną eurų