Policija Domeikavoje surado asmenį, dėl kurio buvo pakelti naikintuvai

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija apie 17 val. informavo, kad neseniai buvo sulaikytas asmuo, įtariamas melagingu pranešimu apie padėtą sprogmenį iš Kauno į Londono Lutono oro uostą šįryt skridusiame „Ryanair“ lėktuve.

Kauno policija informavo, kad kad 16:40 val. Kauno r., Domeikavos sen., po intensyvių paieškos veiksmų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną vyrą (24 m., gim. 1993 m.), galimai šiandien ryte skambinusį ir pranešusį apie sprogmenį lėktuve.

Asmuo pristatomas į policijos įstaigą.

Anksčiau rašėme, kad dėl melagingo skambučio apie orlaivio užminavimą trečiadienį palydėti iš Kauno į Londoną skridusį keleivinį „Ryanair“ lėktuvą kilo Britų naikintuvai. Lėktuvas saugumo sumetimais buvo nukreiptas iš Liutono į Stanstedo oro uostą.

6:21 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad bus užminuotas lėktuvas, skrendantis 7 val. iš Kauno į Liutoną. Kauno oro uostas buvo informuotas apie skambutį, lėktuvui leista pakilti įvertinus, jog pranešimas melagingas.

Rytų Anglijos Esekso policijos atstovai nurodė, jog buvo informuoti apie incidentą Stanstedo oro uoste, dėl to dešimčiai minučių buvo sulaikyti skrydžiai.

„Ryanair“ atstovai pranešime informavo, jog skrydis nukreiptas „po to, kai Lietuvos pareigūnai gavo, įtariama, netikrą įspėjimą apie pavojų“.

Anksčiau informuota, kad Kauno apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 285 str. 2 d. (Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę) bei 253 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis). Už tai gresia laisvės atėmimas iki 5 metų.

132 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarpukaris: vaikų patriotizmą ugdė ir sąsiuvinių viršeliai

Tyrimas: lietuviai per atostogas taškosi vandeniu ir pinigais

Kultūros pasas: skirs pinigų kultūriniam moksleivių užimtumui

Istorinių pastatų renovacijos bumas: kodėl tai svarbu ir kokie dažniausiai kylantys iššūkiai

Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Kaunietės dalijasi patarimais: kaip paruošti sveiką maistą iškyloms

Pasivažinėjimą dykumoje primenanti pramoga: pusantro kilometro adrenalino (video)

Tyrėjai atskleidė slaptažodžių kūrimo tendencijas: svarbias paskyras apsaugo prekių ženklų pavadinimais

Sausra įsisiautėja: ketina riboti apsilankymą Lietuvos miškuose

Keliaudami po Izraelį nustebsite, kiek daug žydų žino Kauno vardą