Policija Domeikavoje surado asmenį, dėl kurio buvo pakelti naikintuvai

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija apie 17 val. informavo, kad neseniai buvo sulaikytas asmuo, įtariamas melagingu pranešimu apie padėtą sprogmenį iš Kauno į Londono Lutono oro uostą šįryt skridusiame „Ryanair“ lėktuve.

Kauno policija informavo, kad kad 16:40 val. Kauno r., Domeikavos sen., po intensyvių paieškos veiksmų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną vyrą (24 m., gim. 1993 m.), galimai šiandien ryte skambinusį ir pranešusį apie sprogmenį lėktuve.

Asmuo pristatomas į policijos įstaigą.

Anksčiau rašėme, kad dėl melagingo skambučio apie orlaivio užminavimą trečiadienį palydėti iš Kauno į Londoną skridusį keleivinį „Ryanair“ lėktuvą kilo Britų naikintuvai. Lėktuvas saugumo sumetimais buvo nukreiptas iš Liutono į Stanstedo oro uostą.

6:21 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad bus užminuotas lėktuvas, skrendantis 7 val. iš Kauno į Liutoną. Kauno oro uostas buvo informuotas apie skambutį, lėktuvui leista pakilti įvertinus, jog pranešimas melagingas.

Rytų Anglijos Esekso policijos atstovai nurodė, jog buvo informuoti apie incidentą Stanstedo oro uoste, dėl to dešimčiai minučių buvo sulaikyti skrydžiai.

„Ryanair“ atstovai pranešime informavo, jog skrydis nukreiptas „po to, kai Lietuvos pareigūnai gavo, įtariama, netikrą įspėjimą apie pavojų“.

Anksčiau informuota, kad Kauno apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 285 str. 2 d. (Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę) bei 253 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis). Už tai gresia laisvės atėmimas iki 5 metų.

132 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas

Kauno pilies žiedu pasileido lėkti žirgai

Pareigūnai ieško mobiliojo telefono vagies: prašo padėti atpažinti

Paskelbtas daiktų sąrašas: ką galima ir ko negalima atsinešti į susitikimą su popiežiumi?

Raudondvario plente prie vairo - negyvas vairuotojas

Žurnalistė iš Italijos penktadienį Kaune dalinsis žiniomis apie popiežių Pranciškų

Lietuvoje minima Diena be automobilio: Kaunui bendra taisyklė kol kas negalioja

Savaitgalį Kaune įvedami specialūs Popiežiaus autobusų ir troleibusų maršrutai

Prakalbo ir popiežius: žada įkvėpti vilties

Kaunietis rėžė tarsi skalpeliu: miestas sutikti popiežių nepasiruošęs