Savaitgalį kauniečių laukia tradicinė Nemuno regata

Asociatyvi / "Vandens turistai" nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskutinį rugsėjo šeštadienį viešoji įstaiga „Vandens turistai“ kartu su vandens slalomo ir turizmo klubu „Yris“ ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriumi kviečia kauniečius atsisveikinti su šiluma ir pasitikti tikrąjį rudenį „Nemuno regatoje 2017“.

Regata startuos 11 val. nuo Kauno Hidroelektrinės. Dalyviai kviečiami atvykti valanda anksčiau, kur dešiniajame Nemuno krante žemiau užtvankos jų lauks registracijos punktas. Finišas numatomas apie 14 val. prie „Combo“ lauko terasos. Tiesa, pastebima, kad tvarkaraštis gali kisti atsižvelgiant į oro sąlygas.

Organizatorių teigimu, regatos tikslas – populiarinti vandens keliautojų sportą ir išbandyti jėgas vandens trasose, skatinti sveiką gyvenimo būdą, propaguoti ekologiškai švarų turizmą. Taip pat jie pastebi, jog kasmet pastebimas vis didesnis susidomėjimas, išauga dalyvaujančiųjų skaičius – dažnai sutinkama naujų veidų, tačiau sugrįžta ir jau ne vienerius metus dalyvaujančios komandos.

Taip pat organizatoriai atkreipia dėmesį, jog kiekvienas regatos dalyvis privalo mokėti plaukti ir dėvėti gelbėjimosi liemenę. Už varžybų dalyvių gebėjimą plaukti, sveikatą, techninį pasiruošimą, drausmę ir saugą regatos metu atsako tik patys regatos dalyviai bei jų komandų vadovai, bet ne regatos organizatoriai ir teisėjai.

Dalyvauti gali tiek mėgėjai, tiek profesionalai, tačiau visiems taikomas dalyvavimo mokestis. Daugiau apie regatos reikalavimus galite rasti klubo „Yris“ Facebook paskyroje.

Geriausiai pasirodžiusių dalyvių laukia apdovanojimai, o visi be išimties bus vaišinami arbata ir saldėsiais.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Universiteto laukia pokyčiai: paskelbė konkursą rektoriaus pareigoms užimti

Pokyčiai „Žalgirio“ ekipoje: atsisveikino su Dee Bostu.

Pradėtas paskutinis A. Mickevičiaus gatvės rekonstrukcijos etapas

Svarstoma plačiau naudoti biometrinius duomenis

Kauno rotušės aikštėje - greitai tirpstantys stebuklai

Vilijampolėje partrenktos mergaitės atsidūrė ligoninėje

Kauno valdžia nusitaikė į mokyklas: laukia daug permainų, kurios patiks ne visiems

2018-ųjų biudžetas: kiek gaus pensininkas, mokytojas, prezidentas

Suskaičiuota, kiek gyventojų šiemet paliko Lietuvą

Smurto atvejis Laisvės alėjoje: kaip reagavo aplinkiniai?