Padėkite atpažinti: Kaune vėl siautėja įžūlūs ilgapirščiai

Vaizdo įrašo stopkadras nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio pavakarę Kauno senamiestyje siautėjo įžūlūs vagys. Jie nusitaikė į nusižiūrėtą grobį ir ilgai netrukę jį pasisavino. Vogti daiktai – vienetiniai. Parduotuvės, kuri buvo apšvarinta, savininkai tikisi visuomenės pagalbos padedant atpažinti vagis, užfiksuotus vaizdo medžiagoje.

Parduotuvėlės „Ko Ko boutique“, esančios Pilies gatvėje 1-2 (įėjimas iš M. Valančiaus gatvės), Kaune, savininkė Indrė Šmigelskienė pranešė apie vakar, rugsėjo 20 dieną, maždaug 17:30 val., įvykdytą plėšimą, kurio metu vagišiai pasisavino keletą šimtų eurų kainuojančius daiktus – rankinę ir batus.

„Kameromis nufilmuotame vaizde matoma, jog pro šalį, žiūrėdami į parduotuvės vitriną, praėjo du asmenys – mergina ir vaikinas, kurie tikriausiai pastebėję nusisukusius, viduje buvusius pardavėjus ėmėsi veiksmų plano. Mergina viską stebėjo išorėje per vitrinos stiklą, o su ja buvęs vaikinas įbėgo pro atviras duris, pačiupo du daiktus ir išbėgo, išėję jų nebematėme.  Tai įvyko per keletą sekundžių“, – parduotuvės savininkė.

Pasak jos, daiktai – vienetiniai, brangūs. Tie klientai, kurie juos įsigijo anksčiau, parduotuvės savininkei yra žinomi. Tad, jei vagišiai mėgins daiktus parduoti, nesunku atskirti.

Parduotuvė „Ko Ko boutique“ Kaune, kurioje prekiaujama dizainerių kurtais rūbais bei aksesuarais, gyvuoja jau penktus metus. Per šį laiką, kai parduotuvė buvo įsikūrusi kitose patalpose, yra įvykusi dar viena vagystė – pavogtas vienas megztinis. M. Valančiaus gatvėje parduotuvė gyvuoja pusmetį.

Apie įvykį pranešta policijos pareigūnams. Jei atpažinsite matomus asmenis, susisiekite su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Buvusi LSMU studentė apkaltino dėstytojus seksualiniu priekabiavimu

Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams - jokių išimčių

Kauno verslininkai mikliai pasinaudojo popiežiaus vardu

Susidūrus sunkvežimiui su troleibusu, vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

Kur popiežiaus Pranciškaus viešnagės Kaune metu bus V. Matijošaitis?

Policija ieško Kaune dingusio vienuolikmečio

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas