Padėkite atpažinti: Kaune vėl siautėja įžūlūs ilgapirščiai

Vaizdo įrašo stopkadras nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio pavakarę Kauno senamiestyje siautėjo įžūlūs vagys. Jie nusitaikė į nusižiūrėtą grobį ir ilgai netrukę jį pasisavino. Vogti daiktai – vienetiniai. Parduotuvės, kuri buvo apšvarinta, savininkai tikisi visuomenės pagalbos padedant atpažinti vagis, užfiksuotus vaizdo medžiagoje.

Parduotuvėlės „Ko Ko boutique“, esančios Pilies gatvėje 1-2 (įėjimas iš M. Valančiaus gatvės), Kaune, savininkė Indrė Šmigelskienė pranešė apie vakar, rugsėjo 20 dieną, maždaug 17:30 val., įvykdytą plėšimą, kurio metu vagišiai pasisavino keletą šimtų eurų kainuojančius daiktus – rankinę ir batus.

„Kameromis nufilmuotame vaizde matoma, jog pro šalį, žiūrėdami į parduotuvės vitriną, praėjo du asmenys – mergina ir vaikinas, kurie tikriausiai pastebėję nusisukusius, viduje buvusius pardavėjus ėmėsi veiksmų plano. Mergina viską stebėjo išorėje per vitrinos stiklą, o su ja buvęs vaikinas įbėgo pro atviras duris, pačiupo du daiktus ir išbėgo, išėję jų nebematėme.  Tai įvyko per keletą sekundžių“, – parduotuvės savininkė.

Pasak jos, daiktai – vienetiniai, brangūs. Tie klientai, kurie juos įsigijo anksčiau, parduotuvės savininkei yra žinomi. Tad, jei vagišiai mėgins daiktus parduoti, nesunku atskirti.

Parduotuvė „Ko Ko boutique“ Kaune, kurioje prekiaujama dizainerių kurtais rūbais bei aksesuarais, gyvuoja jau penktus metus. Per šį laiką, kai parduotuvė buvo įsikūrusi kitose patalpose, yra įvykusi dar viena vagystė – pavogtas vienas megztinis. M. Valančiaus gatvėje parduotuvė gyvuoja pusmetį.

Apie įvykį pranešta policijos pareigūnams. Jei atpažinsite matomus asmenis, susisiekite su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Estijos tyruose nusileido netikėtas Vasario 16-osios paštas iš Kauno

Socialiniame tinkle neteisėtai juvelyriniais dirbiniais prekiavęs vyras pateko į policijos rankas

Nuo belangės neišsisuko: 22 kartus teistam vyrui paskirta nauja bausmė

„Žalgirio“ arenoje ant scenos lips įtakingiausia pasaulyje elektroninės muzikos grupė

Šančiuose duris atvers nauja „Lidl“ parduotuvė

Šventinės savaitės atgarsiai - ne vienas už vairo sėdo neblaivus

Žeimenos gatvėje susidūrė automobiliai - vairuotojas išvežtas į ligoninę

Vyriausybė: pateikti siūlymai dėl alkoholio reklamos užsienio leidiniuose yra nekorektiški

Nusikaltimas kelyje: siūloma keisti vairavimo teisės atėmimo terminą

Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)