Kas vyksta Kaune rugsėjo 15–17 dienomis? (Renginių kalendorius)

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors rugsėjis dar tik įpusėjo, ruduo Kauno gatvėse tikrai jaučiamas – lapai, nors dar ir lėtais tempais, bet jau pradeda kristi nuo medžių, vis dažniau galima pamatyti žmones, susisukusius į storus šalikus ir vis anksčiau vakarai pasidaro tamsūs ir nuobodūs. Tačiau savaitgaliai liūdėti negalima – Kaunas bus pilnas veiksmo ir gyvybės.

Kauno jaunimo dienos 2017

Kaunas rugsėjo 15–16 dienas rezervavo jaunimui. „Kauno Jaunimo Dienos 2017“ dar kartą įrodys, jog „Kaunas“ ir „jaunimas“ yra du neatsiejami žodžiai. Visas Kaunas šias dvi dienas bus pripildytas įvairiausių iniciatyvų ir renginių, kurių nevalia praleisti, taip pat nugriaudės jau tradicija tapę „Kauno jaunimo apdovanojimai“. Detali renginio programa – šventės aprašyme. Dalyvavimas nemokamas.

Italų dienos

Rugsėjo 15 – 17 d. Kaunas pakviest švęsti italų dienas. Tris dienas truksiančioje fiestoje „Atrask Italiją Kaune“ – koncertai, parodos, kulinarinės pamokos, edukacinės paskaitos, stiliaus patarimai, atrakcijos vaikams, gurmaniškos vakarienės ir daug kitų staigmenų, kurios padės geriau pažinti itališką kultūrą. Detali programa – renginio aprašyme.

Šokantis senamiestis

„Šokantis senamiestis“ – jau tradicija tapęs Kauno senamiesčio draugijos organizuojamas renginys, kartu su Kauno miesto savivaldybe ir „Iniciatyvos Kaunui“. Penktadienį 18 val. prasidėsiantis masiniu šokiu, renginys iki pat šeštadienio vakaro kvies pajudėti įvairiausios muzikos ritmais, kauniečiai bei miesto svečiai galės išvysti įvairių stilių šokėjų pasirodymus. Renginiai nemokami.

Filmo „Didis grožis“ peržiūra

„Didis grožis“ – geriausias filmas, jeigu norite atsidurti romantiškoje Romoje kartu su miesto aukštuomene ir pamatyti, kaip klostosi gyvenimo peripetijos įvairiausiose kurioziškose situacijose. Filmas bus rodomas italų kalba su lietuviškais subtitrais. Peržiūra nemokama.

Kauno šviesų festivalis

Penktadienio vakarą Kaunas pradės spalvintis, ir taip – iki pat Naujųjų metų. Pirmasis objektas – . Daukanto pėsčiųjų tiltas į Nemuno salą – nušvis jau šį penktadienį ir tamsiuoju paros metu džiugins kauniečius ir miesto svečius iki pirmadienio. Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia. Grožėjimasis spalvotu miestu – nemokamas.

Augalinio maisto festivalis „Vegfest LT“

Vilniuje išpopuliarėjęs augalinio maisto festivalis „Vegfest LT“ keliasi į Kauną! Renginio lankytojai galės paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, paragauti įvairių mėsos ir pieno pakaitalų, įsigyti ekologiškų produktų, literatūros apie augalinę mitybą, receptų knygų, natūralios kosmetikos ir kitų naudingų dalykų. Įėjimas nemokamas.

Šančių paradas „Kėdė“

Šančių paradas „Kėdė“ – tai šančiečių kvietimas visoms miesto bendruomenėms išeiti į pagrindinę Šančių gatvę – Juozapavičiaus prospektą – ir kartu švęsti bendrystę. Šeštadienį šventės dalyvių laukia smagios, kūrybiškos veiklos, nuotaikinga muzika ir geras laikas jaukioje bendruomenėje. Dalyvavimas nemokamas.

Skambantis Kadagių slėnis

Tik kartą metuose Kadagių slėnis atgyja teatralizuotam pasirodymui, kuris skirtas kadagiui pagerbti. Organizatoriai žada, jog visi apsilankę galės sutikti ir Dievus, kurių akivaizdoje galėsite prisipažinti meilėje arba patikėti jiems savo svajones, kurios Dievų dėka išsipildys. Vakarą vainikuos Evelinos Sašenko pasirodymas. Renginys nemokamas.

Kaunas Downtown underground

Hanza dienų metu prabandyta ir sulaukusi didelio susižavėjimo, triukšmingoji požeminė perėja sugrįžta. Laisvės alėją ir Kauno senamiestį jungianti perėja šeštadienio vakarą vėl prisipildys muzikos, šviesų ir šokančių, judėti ir ilsėtis nemokančių kauniečių. Dalyvavimas nemokamas.

Uodo šeimos turgelis

Sekmadieniai yra skirti šeimai – būtent tokia filosofija vadovaujasi Uodo šeimos turgelio iniciatoriai, kurie kviečia sekmadienį į Žalgirio areną susiburti visus, norinčius atnaujinti savo šeimos garderobą, aprūpinti vaikus naujais žaislais ir pan. Įėjimas į mugę nemokamas.

XVII Aleksoto šventė

Tradicinė kasmetinė Aleksoto šventė sekmadienį kviečia susiburti bendruomenę. Renginio metu vyks gražiausio tautinio kostiumo rinkimai (todėl kiekvienas atvyksiantis yra kviečiamas pasipuošti būtent tautiniu kostiumu), savo muziką dovanos VDU muzikos akademijos profesoriai, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai ir kt. Renginys nemokamas.

Šanchajaus diena Kaune: ypatingas koncertas

Sekmadienio vakarą Kauno kultūros centre „Tautos namai“ Šanchajaus dienos Kaune proga vyks ypatingas atlikėjų koncertas. Jame bus galima pasiklausyti Šanchajaus tradicinių instrumentų orkestro atliekamų kūrinių, Šanchajaus Yue operos solistų balsų ir pasigėrėti tradiciniu kinų žibintų ridenimo menu. Koncertas nemokamas.

Ir mūsų firminė frazė: čia dar ne visi renginiai – didžioji dalis jų mūsų renginių kalendoriuje. Orai, tiesa, nelepins – bobų vasara dar neatėjo, todėl visą savaitgalį galima tikėtis lietaus, šiluma irgi nelepins – prieš išeidami iš namų, tikslią orų prognozę galite pažiūrėti čia.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų

Nesibaigianti kova su Sosnovskio barščiais: Kaunas rikiuojasi prie lyderių

Nesėkmingas iškvietimas: Aleksote avariją sukėlė policijos ekipažas

Lietuviai šluoja automobilius JAV: baiminasi, kad kainos gali šokti aukštyn

K. Kemzūros prognozė „Žalgirio“ sirgaliams nepatiks: tiesiog sporte taip yra

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą

Upėje pačiame Kauno centre - kraują stingdantis radinys