Kauno politikai kerta toliau: populiariame naktiniame bare naktį teks apsieiti be alkoholio

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybės taryba antradienį apribojo prekybą alkoholiu dar dviejose įstaigose – prekiauti alkoholiu bus galima tik dienos metu.

Taip pat sprendimais patikslinti du ankstesni sprendimai, apribojus prekybą alkoholiu dviejų maitinimo įstaigų baruose. Sprendimai pakeisti, atsižvelgus į tai, kad tuo pačiu adresu veikia ne tik barai, bet ir maitinimo įstaigos, kuriose naktinė prekyba nevykdoma.

Anksčiau taryba jau yra uždraudusi prekybą alkoholiu keturiolikoje įstaigų, dešimt jų sprendimą apskundė Kauno apygardos administraciniam teismui ir paprašė taikyti apsaugos priemones, kol bus priimtas sprendimas.

Kaip BNS sakė teismo administracijos sekretorė Laura Mukaitė-Snarskė, teismui atmetus prašymus, jie apskųsti Vyriausiajam administraciniam teismui. Sprendimų bylose teismai kol kas nėra priėmę.

Kaip pranešė savivaldybė, Viešosios tvarkos skyriaus atstovai patikrinimo metu nustatė, kad beveik visos alkoholio prekyvietės, įsigaliojus prekybos laiko ribojimams, apskritai užsidarė.

Pasak Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjos Rasos Palevičienės, pagal policijos pateiktą informaciją šiandien tarybos posėdyje buvo apribotas prekybos alkoholiniais gėrimais laikas bare Veiverių pl. 47L, uždraudžiant prekiauti nuo 14 iki 10 val. (tokį laiką pasiūlė komitetai) ir Savanorių pr. 95, garsiajame bare „Veronika“, uždraudžiant prekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 22 iki 8 val.

350 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar Kaune įmanoma bent 16 dienų be smurto?

Apgynė tvirtovę: E. Ulanovo surengtas šou ir dar viena užtikrinta pergalė

Seimo nuosprendis – kitais metais brangs degalai ir tabako gaminiai

Nelaukia valdžios iniciatyvos: Giraitės bendruomenė patys kuria pokyčius

Kaune jau greitai duris atvers prekybos tinklo „Pepco“ parduotuvė

Atskleistos detalės apie šių metų Kauno eglę: sprendimas bus visiškai kitoks nei įprasta

Išrinktas kauniečių metų automobilis

Petrašiūnų elektrinėje paleistas naujas katilas - ruošiasi netikėtumams

Dėl receptinių vaistų ažiotažo nesikremta - gavo progą paaiškinti tvarką

„Regitra“ įspėja: nesusimokėjusiems baudų nuo gruodžio gresia sankcijos