Kauno politikai kerta toliau: populiariame naktiniame bare naktį teks apsieiti be alkoholio

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybės taryba antradienį apribojo prekybą alkoholiu dar dviejose įstaigose – prekiauti alkoholiu bus galima tik dienos metu.

Taip pat sprendimais patikslinti du ankstesni sprendimai, apribojus prekybą alkoholiu dviejų maitinimo įstaigų baruose. Sprendimai pakeisti, atsižvelgus į tai, kad tuo pačiu adresu veikia ne tik barai, bet ir maitinimo įstaigos, kuriose naktinė prekyba nevykdoma.

Anksčiau taryba jau yra uždraudusi prekybą alkoholiu keturiolikoje įstaigų, dešimt jų sprendimą apskundė Kauno apygardos administraciniam teismui ir paprašė taikyti apsaugos priemones, kol bus priimtas sprendimas.

Kaip BNS sakė teismo administracijos sekretorė Laura Mukaitė-Snarskė, teismui atmetus prašymus, jie apskųsti Vyriausiajam administraciniam teismui. Sprendimų bylose teismai kol kas nėra priėmę.

Kaip pranešė savivaldybė, Viešosios tvarkos skyriaus atstovai patikrinimo metu nustatė, kad beveik visos alkoholio prekyvietės, įsigaliojus prekybos laiko ribojimams, apskritai užsidarė.

Pasak Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjos Rasos Palevičienės, pagal policijos pateiktą informaciją šiandien tarybos posėdyje buvo apribotas prekybos alkoholiniais gėrimais laikas bare Veiverių pl. 47L, uždraudžiant prekiauti nuo 14 iki 10 val. (tokį laiką pasiūlė komitetai) ir Savanorių pr. 95, garsiajame bare „Veronika“, uždraudžiant prekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 22 iki 8 val.

350 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno pėsčiųjų perėjose - naujas ženklinimas

„MG Baltic“ koncerno skandalas: pasitvirtinus įtarimams - milijoninė bauda

Stringa eismo įvykį sukėlusios ir kraujo mėginius sukeisti paprašiusios D. Gineikaitės teismas

Šiandien Lietuvoje prasidėjo prekyba „iPhone 8“: atskleistos ir kainos

„Volfas Engelman“ vadovas papasakojo apie Kaune baigiamą kurti unikalų projektą

Vairuotojai keliuose greitai neteks pamėgtos privilegijos

Kauno rajonas semiasi patirties iš Vokietijos

Smalsiems vaikams – galimybė susipažinti su vandens formule iš arti

Kauno fotografijos galerija dalyvauja tarptautiniuose renginiuose

Skaitytojai sulaukė SMS žinučių nuo Kauno