Kauno politikai kerta toliau: populiariame naktiniame bare naktį teks apsieiti be alkoholio

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybės taryba antradienį apribojo prekybą alkoholiu dar dviejose įstaigose – prekiauti alkoholiu bus galima tik dienos metu.

Taip pat sprendimais patikslinti du ankstesni sprendimai, apribojus prekybą alkoholiu dviejų maitinimo įstaigų baruose. Sprendimai pakeisti, atsižvelgus į tai, kad tuo pačiu adresu veikia ne tik barai, bet ir maitinimo įstaigos, kuriose naktinė prekyba nevykdoma.

Anksčiau taryba jau yra uždraudusi prekybą alkoholiu keturiolikoje įstaigų, dešimt jų sprendimą apskundė Kauno apygardos administraciniam teismui ir paprašė taikyti apsaugos priemones, kol bus priimtas sprendimas.

Kaip BNS sakė teismo administracijos sekretorė Laura Mukaitė-Snarskė, teismui atmetus prašymus, jie apskųsti Vyriausiajam administraciniam teismui. Sprendimų bylose teismai kol kas nėra priėmę.

Kaip pranešė savivaldybė, Viešosios tvarkos skyriaus atstovai patikrinimo metu nustatė, kad beveik visos alkoholio prekyvietės, įsigaliojus prekybos laiko ribojimams, apskritai užsidarė.

Pasak Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjos Rasos Palevičienės, pagal policijos pateiktą informaciją šiandien tarybos posėdyje buvo apribotas prekybos alkoholiniais gėrimais laikas bare Veiverių pl. 47L, uždraudžiant prekiauti nuo 14 iki 10 val. (tokį laiką pasiūlė komitetai) ir Savanorių pr. 95, garsiajame bare „Veronika“, uždraudžiant prekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 22 iki 8 val.

350 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Papasakojo, kas Kaune dedasi vakarais: be dujų balionėlio į gatvę nekelia kojos

Sinoptikų spėjimai: kitą savaitę į Lietuvą plūstels šalčio banga

Nė karto nesuklydęs K.Pangosas gerino rezultatyvių perdavimų rekordą

Savivaldybėms siunčiami J. Statkevičiaus vaikiški tautiniai kostiumai

Kristaus Prisikėlimo bazilikos lankytojams šalti nebeteks

Jau aiški viena vieta, kur vilniečiai bus pakviesti vakarienės

Kaunietis: tokios smalos, bėgančios iš čiaupo, dar nemačiau

„Kauno energija“ aiškinasi, ar įmanoma šilumą supirkti pigiau

Verslo už alkoholio reklamos pažeidimus kol kas nebaus

Ekstremalus atvejis Kauno mariose: skendo žmogus