Daugiabutyje – dujų nuotekio pavojus: gyventojams teko budintis iš miegų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai portalo redakciją informavo apie keistą įvykį naktį iš pirmadienio į antradienį. Sunerimę skaitytojai sako jau ne pirmą kartą girdintys įtartiną ūžimą, galimai šnypščiančias dujas, tai žmonėms kelia baimę dėl saugumo. Kas vyksta?, – teiraujasi jie.

„Galbūt aš jau nebe pirmoji, kuri domisi situacija, bet gal galite atsakyti, kas Pramonės prospekte kas naktį įkyriai ūžia? Galbūt ūžia ir dieną, bet dėl miesto triukšmo to nesigirdi. Girdime „Bermudų trikampyje“, tai turi girdėti visi Pramonės, Draugystės ir Taikos prospektų gyventojai. Neįmanoma normaliai ilsėtis“, – skundžiasi skaitytoja Rasa.

Kaunietė Erika rašo: „Šiąnakt Pramonės prospekto 75-ame name buvo duju nuotekis. Rugsėjo 12 d., maždaug 00:30 val. lauke prie dujų stotelės buvo didelis šnypštimo garsas, jautėsi dujų kvapas. Visi laiptinės gyventojai išėjo į lauką“, – pasakoja moteris.

Pasak jos, gyventojai kvietė specialiąsias tarnybas – pirmieji esą atvyko priešgaisrinės tarnybos darbuotojai. O tik po kurio laiko, 01:30 val., kaunietės teigimu, atvažiavo dujų brigada. „Dienos metu kažkas buvo tvarkoma, laiptinėse iškabinti panešimai, kad tvarkys dujas nuo 16:00-17:30 val. Gyventojams liepta nenaudoti dujų. Kas nutiko naktį, – neaisku“, – sako skaitytoja Erika.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai pasiteiravo, ar toks pranešimas iš tiesų buvo gautas. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai patvirtino, jog buvo pranešta, kad lauke, Pramonės prospekte 75 prie laiptinės, jaučiamas labai stiprus dujų kvapas, girdėti šnypštimas.

Pasak jų, lauke iš dujų paskirstymo dėžutės girdėjosi smarkus šnypštimas, jautėsi dujų kvapas. Buvo aptverta teritorija bei pabudėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) darbuotojai teigė, jog Pramonės prospekte šiąnakt buvo užfiksuotas dujų tiekimo sutrikimas, kuris operatyviai pašalintas.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar Kaune įmanoma bent 16 dienų be smurto?

Apgynė tvirtovę: E. Ulanovo surengtas šou ir dar viena užtikrinta pergalė

Seimo nuosprendis – kitais metais brangs degalai ir tabako gaminiai

Nelaukia valdžios iniciatyvos: Giraitės bendruomenė patys kuria pokyčius

Kaune jau greitai duris atvers prekybos tinklo „Pepco“ parduotuvė

Atskleistos detalės apie šių metų Kauno eglę: sprendimas bus visiškai kitoks nei įprasta

Išrinktas kauniečių metų automobilis

Petrašiūnų elektrinėje paleistas naujas katilas - ruošiasi netikėtumams

Dėl receptinių vaistų ažiotažo nesikremta - gavo progą paaiškinti tvarką

„Regitra“ įspėja: nesusimokėjusiems baudų nuo gruodžio gresia sankcijos