Konsultavimo ir mokymų akademija žengia į Lietuvą su pasaulyje garsių kompanijų vardais

Kauno rajono savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Su BMW, „Siemens“, „Osram“, „Rols Royce“, HIPP ir kitomis kompanijomis sėkmingai bendradarbiaujanti konsultavimo ir mokymų įmonė „Decura Akademie GmbH“ ketina pradėti veiklą Baltijos šalyse.

Praėjusią savaitę Decura įmonių grupės steigėjas Markusas Rundtas ir Lietuvoje kuriamo padalinio vadovė Loreta Ulvydienė su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu aptarė akademijos padalinio steigimo galimybės Raudondvaryje.

M. Rundtas tvirtino, kad akademijos plėtrą Lietuvoje lėmė mūsų šalyje augantis Vokietijos įmonių skaičius bei verslui palanki aplinka. Šiuo požiūriu išsiskiria Kauno rajonas, kuriame veikia Vokietijos prekybos milžinės “Lidl” logistikos centras, kuriasi transporto kompanija “Hegelmann Transporte”, o jau spalio pradžioje Karmėlavoje prasidės elektronikos įrangą automobiliams tiekiančios įmonės “Hella” statybos darbai.

“Šiuolaikinėms įmonėms reikia kvalifikuotų darbuotojų. Juos rengiame taikydami inovatyvius metodus ir išmaniąsias technologijas, o tai atitinka Vokietijos pramonės lyderių poreikus”, – sakė M. Rundtas.

Šiuo metu Decura akademija vykdo mokymus visuose automobilių gamintojo BMW padaliniuose Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje, Meksikoje ir kitur. M. Rundto teigimu, vien tik praėjusiais metais akademija parengė daugiau kaip 600 specialistų ir vadovų įvairioms sritims.

Dukterinė Decura įmonė “EureCons GmbH” specializuojasi projektinėse veiklose. Šios įmonės vadovas Dr. Andreas Huberis yra pokyčių valdymo specialistas, Bavarijos regiono parlamento ir Ausburgo miesto savivaldybės mokslinis konsultantas.

“Įvairių metodų taikymas atveria galimybes siūlyti mokymus ne tik automobilių gamybos, technologijų, inovacijų, valdymo sistemų, bet ir maisto pramonės, medicinos ar sveikatingumo sektoriuose”, – sake M. Rundtas.

V. Makūnas pastebėjo, kad Decura akademijos padalinio biuras galėtų įsikurti Raudondvario dvare, kur yra tinkamų patalpų, veikia maitinimo įstaiga, o ateityje bus teikiamos ir apgyvendinimo paslaugos.

M. Rundtas sakė, kad panašioje istorinėje aplinkoje įsikūręs ir Decura padalinys Ausburge. “Mokymų procese svarbų vaidmenį atlieka ne tik inovatyvūs metodai, bet ir jauki, patraukli aplinka, todėl toks formatas mums labai priimtinas”, – tvirtino M. Rundtas.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Praneša skaitytojai: pirmadienio vakarą Petrašiūnų ramybę sudrumstė gaisras

Pirmųjų sezono rungtynių namuose metu „Žalgiris“ sutriuškino Pasvalio komandą

Kėdainiuose griūva valdančioji koalicija

Kaunas ieško trijų sporto mokyklų direktorių

Ukrainietis tenoras, triumfavęs konkurse, debiutuos Kauno muzikiniame teatre

Iššokęs iš automobilio bagažinės Kaune neblaivus vyras sužalojo du asmenis

Mirusio senolio sofoje - pavojingas radinys

Kauno rajono pirmokai kasmet gauna vis po naują knygą

Suskaičiavo: atostogauti lietuviškame SPA kainuoja kur kas brangiau nei Europoje

KTU: P. Baršausko monografijoje plagiato nėra, tačiau rasta netikslaus citavimo