KTU bendruomenę su Rugsėjo 1-ąja pasveikino garsusis R. Bransonas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno technologijos universiteto (KTU) bendruomenė Rugsėjo 1-ąją sutiko pakiliai ir spalvingai. Šventė virto teatralizuotu vaidinimu, kuriame netrūko šokio, muzikinių pasirodymų, o nuotaiką padėjo kurti ir energingieji elektroninės muzikos kūrėjai bei atlikėjai „Beissoul & Einius“.

„Gali būti, kad jau po kelerių metų vietoje manęs šioje vietoje stovės robotas ar skaitmeninė projekcija, tačiau šiandien džiaugiuosi galėdamas būti su jumis“, – mokslo metų atidarymo renginyje kalbėjo KTU rektorius prof. Petras Baršauskas.

Jis pabrėžė, kad žaibišku greičiu kintantį pasaulį galima valdyti vieninteliu būdu – mokslu, ir linkėjo studentams universitetą ir studentišką gyvenimą patirti visapusiškai.

Susirinkusiai KTU bendruomenei video sveikinimą atsiuntęs KTU garbės daktaras, vienas žymiausių britų verslininkų seras Ričardas Bransonas linkėjo greitai mokytis ir tikrai padaryti kažką, kas mūsų pasaulį paverstų dar geresniu.

„Ši istorija niekada nesibaigia – gyvenimas neduoda diplomų, turėsite mokytis naujų dalykų visą savo gyvenimą. Linkiu, kad šis skrydis niekada nesibaigtų“ – kalbėjo seras R. Bransonas.

KTU studentų atstovybės prezidentas Lukas Kijauskas prieš tradicinės studentų priesaikos skaitymą taip pat ragino universiteto metus išnaudoti su kaupu.

„Universitetas nėra fabrikas, kiekvienam studentui diegiantis tas pačias žinias ir kompetencijas. Tai tiesiog vieta, kurioje mums duodami įrankiai patiems tas žinias ir kompetencijas susirinkti, o diplomas be papildomos veiklos yra tik dalis to, ką galėsite iš čia išsinešti“, – būti aktyviais studentus ragino L. Kijauskas.

Šventiniame KTU mokslo metų atidarymo renginyje taip pat dalyvavo Garbės daktaras, KTU Verslo tarybos narys Vladas Lašas, Garbės daktaras Alex Sozonoff, Arkivyskupas Lionginas Virbalas, LR Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir kiti garbingi svečiai.

Kaip įprasta, KTU šiemet sulaukė gausaus pirmakursių būrio – po visų priėmimo etapų KTU studijų sutartis pasirašė net 1912 būsimųjų studentų. KTU užima antrą vietą tarp Lietuvos universitetų pagal pirmakursių skaičių ir pagal studijų sutartis pasirašiusių šimtukininkų skaičių, o net 77,9 proc. priimtųjų į KTU buvo pakviesti pagal pirmąjį pageidavimą.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mus paliko žinomas kaunietis skulptorius J.G.Ruzgas, kurio darbai puošia daugelį Lietuvos vietų

Kėdainiai neatsilieka nuo Kauno: su premjeru sutarė dėl stadiono rekonstrukcijos

Skaitytojos kelionė troleibusu apkarto: paprašiusi bilieto, buvo aprėkta

Apeliuoja į valdančiuosius: suskaičiuota, kiek Lietuvai kainuoja nelegalios cigaretės

Kaune duris atvėrė naujo tipo įstaiga priklausomiems asmenims

Aktualu daugeliui: nepasikeitus SIM kortelės, populiari paslauga nebeveiks

Rokiruotės „Žalgirio“gretose: suformuota vidurio puolėjų grandis

Šv. Jokūbo kelias siekia ir Kauną

Kauno centre esančioje gatvėje pristatytos unikalios durys

Pirmasis I. Strazdauskaitės nužudymo posėdis: kaltinamieji lenkiasi teisingumui