Kaunietė nusivylusi: gal iš tiesų mes čia be reikalo stengiamės?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Senamiesčio bendruomenė gali džiaugtis – Motiejaus Valančiaus gatvės skverelyje asociacijos „Kaunietė“ narės dar pavasarį įrengė „Gerų darbų karuselę“, kurioje gali suptis vaikais ir kuri puošia Kauno širdį. Tačiau ne visi karuselę vertina.

„Gerų darbų karuselė“ – pirmas „Kaunietės“ projektas, prieš porą metų buvo sukurta instaliacija su 4 baltais arkliukais, besisukančiais ratu. Asociacijos narės savo asmeninėmis lėšomis įrengė karuselę, sutvarkė jos aplinką, apželdino gėlėmis. Karuselė atvira visiems nuo gegužės mėnesio.

Tačiau tai vis tiek kažkam užkliūva – šiandien asociacijos „Kaunietė“ atstovė Jolanta Šmidtienė pasidalino skaudžia patirtimi – karuselė vis užkliūva vandalams, ją remontuoti teko jau ne vieną kartą. Istorija pasidalinti kaunietė nusprendė dėl pajausto nusivylimo – vakar buvo baigti karuselės tvarkymo darbai, savo asmeninėje socialinio tinklo Facebook paskyroje moteris pasidžiaugė, kad vaikai vėl gali suptis. Tačiau šiandien karuselės arkliukas vėl išlaužtas.

„Reikia remonto, vėl reik pirkti detales. Patarkite – taisyti ar ne? Gal iš tiesų be reikalo mes čia stengiamės, savo lėšas, laiką ir nervus aukojam?“ – portalo klausė J. Šmidtienė.

Moters teigimu, šią vasarą į karuselės remontą asociacijai jau teko investuoti per 500 eurų asmeninių narių lėšų. „Vienas remontas atsieina mažiausiai 40 eurų,“ – pasakoja asociacijos atstovė.

Karuselėje iki šiol buvo sėkmingai rengiamos diskusijos, renginiai, pokalbiai bei bendruomeniškumą skatinantys susitikimai su miestiečiais.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Praneša skaitytojai: pirmadienio vakarą Petrašiūnų ramybę sudrumstė gaisras

Pirmųjų sezono rungtynių namuose metu „Žalgiris“ sutriuškino Pasvalio komandą

Kėdainiuose griūva valdančioji koalicija

Kaunas ieško trijų sporto mokyklų direktorių

Ukrainietis tenoras, triumfavęs konkurse, debiutuos Kauno muzikiniame teatre

Iššokęs iš automobilio bagažinės Kaune neblaivus vyras sužalojo du asmenis

Mirusio senolio sofoje - pavojingas radinys

Kauno rajono pirmokai kasmet gauna vis po naują knygą

Suskaičiavo: atostogauti lietuviškame SPA kainuoja kur kas brangiau nei Europoje

KTU: P. Baršausko monografijoje plagiato nėra, tačiau rasta netikslaus citavimo