Kaunietė nusivylusi: gal iš tiesų mes čia be reikalo stengiamės?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Senamiesčio bendruomenė gali džiaugtis – Motiejaus Valančiaus gatvės skverelyje asociacijos „Kaunietė“ narės dar pavasarį įrengė „Gerų darbų karuselę“, kurioje gali suptis vaikais ir kuri puošia Kauno širdį. Tačiau ne visi karuselę vertina.

„Gerų darbų karuselė“ – pirmas „Kaunietės“ projektas, prieš porą metų buvo sukurta instaliacija su 4 baltais arkliukais, besisukančiais ratu. Asociacijos narės savo asmeninėmis lėšomis įrengė karuselę, sutvarkė jos aplinką, apželdino gėlėmis. Karuselė atvira visiems nuo gegužės mėnesio.

Tačiau tai vis tiek kažkam užkliūva – šiandien asociacijos „Kaunietė“ atstovė Jolanta Šmidtienė pasidalino skaudžia patirtimi – karuselė vis užkliūva vandalams, ją remontuoti teko jau ne vieną kartą. Istorija pasidalinti kaunietė nusprendė dėl pajausto nusivylimo – vakar buvo baigti karuselės tvarkymo darbai, savo asmeninėje socialinio tinklo Facebook paskyroje moteris pasidžiaugė, kad vaikai vėl gali suptis. Tačiau šiandien karuselės arkliukas vėl išlaužtas.

„Reikia remonto, vėl reik pirkti detales. Patarkite – taisyti ar ne? Gal iš tiesų be reikalo mes čia stengiamės, savo lėšas, laiką ir nervus aukojam?“ – portalo klausė J. Šmidtienė.

Moters teigimu, šią vasarą į karuselės remontą asociacijai jau teko investuoti per 500 eurų asmeninių narių lėšų. „Vienas remontas atsieina mažiausiai 40 eurų,“ – pasakoja asociacijos atstovė.

Karuselėje iki šiol buvo sėkmingai rengiamos diskusijos, renginiai, pokalbiai bei bendruomeniškumą skatinantys susitikimai su miestiečiais.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eismo įvykis Vilijampolėje: kaktomuša susidūrus automobiliams, formavosi spūstys

„Žalgirį“ premijomis motyvavęs P. Motiejūnas paslapčia pildo galimų naujokų sąrašą

Komisija liepė blokuoti televiziją retransliuojančias svetaines: paskelbtas sąrašas

Bus skundžiamas teismo sprendimas dėl Zoologijos sodo rekonstrukcijos pirkimo

Tarp labiausiai lietuvių vagiamų knygų - V. Adamkaus ir A. Jagelavičiūtės kūriniai

Skaitytojai išsigandę: raunami ir genėjami jauni medžiai miesto centre (foto) (papildyta)

Druskininkų mero sodybos byla grįžta į Kauno apygardos teismą

Kaune vyksiančiame tradiciniame maratone - įspūdingas prizinis fondas

Dėl avarijos Pramonės prospekte stoja eismas: suknežinti du automobiliai (papildyta)

Pelningiausios ir skurdžiausios profesijos: ką rinktis norintiems nejusti pinigų stygiaus?