Vietoje buvusių apleistų farmacininkų sandėlių išdygs naujas kvartalas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno centre šalia Ramybės parko nugriovus farmacijos kompanijai „Limedika“ priklausiusius sandėliavimo pastatus prasideda naujo šešių daugiabučių kvartalo statybos.

Užbaigus tris vystomo kvartalo „Parko namai“ etapus, Krėvos gatvėje apsigyvens per 200 šeimų, o bendros investicijos į projektą sudarys beveik 18 mln. eurų. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai čia apsigyvens jau kitų metų rudenį, o visi šeši daugiabučiai bus užbaigti iki 2021 metų.

„Kaune vis daugiau būsto pirkėjų renkasi gyventi miesto centre, bute, o ne užmiestyje, nuosavame name. Įvertinę, kad mieste daug geriau išvystyta infrastruktūra, geresnis susisiekimas viešuoju transportu, daugiau šiuolaikiniam žmogui reikalingų paslaugų, kauniečiai nutaria negaišti laiko automobiliuose, keliaudami į darba ir iš jo ir įsikuria miesto centre“, – argumentus, kodėl imasi kvartalo centre statybų dėstė projekto vystytojos bendrovės „Realinija“ vadovas Kęstutis Graužinis.

Pasak K.Graužinio, šalia teritorijos esantis parkas pasufleravo ne tik kvartalo pavadinimą, bet ir projekto idėją. Nors namai statomi pačiame miesto centre, kur ranka pasiekamos visos šiuolaikiniam žmogui būtinos paslaugos, maitinimo įstaigos, transporto mazgai, „Parko namų“ gyventojai grįžę į savo namus galės mėgautis visiška ramybe, nes kvartale bus įrengtas vidinis kiemas, kuriame suprojektuotos vaikų žaidimų, poilsio, susitikimų zonos.

Visos gyventojams skirtos automobilių parkavimo vietos bus įrengtos požeminiame garaže, po namais, pageidaujant pirkėjams, gali būti įrengti krovikliai elektromobiliams. Šiuo metu bendrovė stato kvartalą Vilniuje „Basanavičiaus namai“, kuriame net 20 proc. parkavimo vietų buvo iš anksto pritaikytos elektromobiliams.

„Šias vietas pirkėjai išpirko pirmiausiai, o nespėję jų įsigyti, prašė ir iki jų išsirinktų parkavimo vietų atvesti reikalingus laidus. Įvertinę, kad žmones iš anksto ruošiasi būsimam elektromobilių išpopuliarėjimui, nusprendėme neberiboti elektromobiliam pritaikytų vietų skaičiaus ir įrengti reikalingą įvadą prie kiekvieno to pgeidaujančio pirkėjo parkavimo vietos.” – teigė Kęstutis Graužinis

Planuojama, kad pirmosios preliminarios butų pirkimo sutartys bus pasirašomos jau nuo rugsėjo mėn. pabaigos.

 

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

LKL apdovanojimų šventė: triumfavo žalgiriečiai

VTEK: šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai laiku nedeklaravo interesų

Vasara traukiasi: trankysis perkūnija, Jonines merks lietus

Vyriausybė pritarė, kad Kauno evangelikams reformatams būtų grąžinta bažnyčia

Kauniečiai praneša apie didelį juodų dūmų debesį: tarnybos jau dirba

Airijos prezidentui Kaune įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos

Kaunas ieško, kas bus eksponuojama „Mokslo saloje“

Verslininkų dėka populiarioje Kauno vietoje jau veikia naujos vaizdo stebėjimo kameros

Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste

Seimas linksta didesnių mokesčių link