Vietoje buvusių apleistų farmacininkų sandėlių išdygs naujas kvartalas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno centre šalia Ramybės parko nugriovus farmacijos kompanijai „Limedika“ priklausiusius sandėliavimo pastatus prasideda naujo šešių daugiabučių kvartalo statybos.

Užbaigus tris vystomo kvartalo „Parko namai“ etapus, Krėvos gatvėje apsigyvens per 200 šeimų, o bendros investicijos į projektą sudarys beveik 18 mln. eurų. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai čia apsigyvens jau kitų metų rudenį, o visi šeši daugiabučiai bus užbaigti iki 2021 metų.

„Kaune vis daugiau būsto pirkėjų renkasi gyventi miesto centre, bute, o ne užmiestyje, nuosavame name. Įvertinę, kad mieste daug geriau išvystyta infrastruktūra, geresnis susisiekimas viešuoju transportu, daugiau šiuolaikiniam žmogui reikalingų paslaugų, kauniečiai nutaria negaišti laiko automobiliuose, keliaudami į darba ir iš jo ir įsikuria miesto centre“, – argumentus, kodėl imasi kvartalo centre statybų dėstė projekto vystytojos bendrovės „Realinija“ vadovas Kęstutis Graužinis.

Pasak K.Graužinio, šalia teritorijos esantis parkas pasufleravo ne tik kvartalo pavadinimą, bet ir projekto idėją. Nors namai statomi pačiame miesto centre, kur ranka pasiekamos visos šiuolaikiniam žmogui būtinos paslaugos, maitinimo įstaigos, transporto mazgai, „Parko namų“ gyventojai grįžę į savo namus galės mėgautis visiška ramybe, nes kvartale bus įrengtas vidinis kiemas, kuriame suprojektuotos vaikų žaidimų, poilsio, susitikimų zonos.

Visos gyventojams skirtos automobilių parkavimo vietos bus įrengtos požeminiame garaže, po namais, pageidaujant pirkėjams, gali būti įrengti krovikliai elektromobiliams. Šiuo metu bendrovė stato kvartalą Vilniuje „Basanavičiaus namai“, kuriame net 20 proc. parkavimo vietų buvo iš anksto pritaikytos elektromobiliams.

„Šias vietas pirkėjai išpirko pirmiausiai, o nespėję jų įsigyti, prašė ir iki jų išsirinktų parkavimo vietų atvesti reikalingus laidus. Įvertinę, kad žmones iš anksto ruošiasi būsimam elektromobilių išpopuliarėjimui, nusprendėme neberiboti elektromobiliam pritaikytų vietų skaičiaus ir įrengti reikalingą įvadą prie kiekvieno to pgeidaujančio pirkėjo parkavimo vietos.” – teigė Kęstutis Graužinis

Planuojama, kad pirmosios preliminarios butų pirkimo sutartys bus pasirašomos jau nuo rugsėjo mėn. pabaigos.

 

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: vandalai išniekino kauniečių pamėgtą vietą

Klaipėdoje Kauno „Žalgiris“ parklupdė Panevėžio „Lietkabelį“

Kaip atkurtos valstybės šimtmečio koncerto scena Kaune virto asmenine atlikėjų užgaida

Kaunietis „nuspalvino“ istorinių asmenybių nuotraukas: sunkiausia - Basanavičiaus fotelis

Kaunietis apie išvystą reginį: kažkas pasistengė - drąsu

Pareigūnai pastebi: nepasisekus meilėje, automobilis gali atsidurti šioje aikštelėje

Simboliniai lėktuvo manevrai naktiniame danguje sulaukė žmonių kritikos

Dėl avarijos Kauno rajone vairuotojai kelias valandas įkalinti spūstyse

Kauniečiai išsakė nuomonę apie šventinius renginius: pavydėjome vilniečiams

Fiksuoja skaitytojai: sningant ne visi vairuotojai įveikia kelionę Kauno gatvėmis