Kaune prisiekė 25 nauji pareigūnai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Prisiekiu būti ištikimas (-a) Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų gindamas (-a) žmogaus teises ir laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti man patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą”, – būtent šie žodžiai rugpjūčio 17-osios rytą aidėjo Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

Net 25 jaunuoliai įsipareigojo tarnauti žmonėms ir pradėti darbą Kauno apskrities policijoje. „De jure ir de facto tapote tikrais pareigūnais. Svarbiausia – dirbkite iš širdies, tikėkite, saugokite ir padėkite. Atminkite, kad nesate vieni. Visos problemos, net ir pačios sudėtingiausios, yra išsprendžiamos“, – po priesaikos ceremonijos į naujuosius kolegas kreipėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viršininkas D. Žukauskas.

Kauno apskrities policijos kapelionas, kunigas T. Karklys, linkėjo, kad Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ taptų jaunųjų pareigūnų profesinio pašaukimo pamatu, įsilietų į jų širdis ir leistų kasdien didžiuotis savimi. Kapelionas atkreipė dėmesį, kad: „galbūt ne visada sulauksite padėkos už pavyzdingą pareigų atlikimą, tačiau žinokite, kad didžiausias apdovanojimas yra kasdienis ir nuoširdus jūsų darbas. Jūs esate policijos pareigūnus ruošiančių įstaigų pasididžiavimas ir pažiba. Turite visas galimybes kurti gyvenimą, būti laisvais, tačiau atminkite, kad laisvė keliauja kartu su atsakomybe, o be atsakomybės – išnyksta. Tad būkite pavyzdžiu tiems, kurie nesupranta žodžio laisvė. Apkabinu malda ir linkiu, kad viešpats saugotų ir globotų jus bei jūsų šeimas, kad šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ būtų kelrode žvaigžde profesiniame kelyje“.

Iškilmingos ceremonijos metu taip pat buvo apdovanoti bei pagerbti ir Kauno apskr. VPK pareigūnai, ištarnavę 15, 20 ir 25 metus vidaus tarnybos sistemoje.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Girtutėlis dviratininkas išsiruošė į kelionę

Zoologijos sodas vėl kvies rinkti ąžuolo giles gyvūnams

Kaune pristatyta rekordinė mozaika iš pašto ženklų

Kauno savivaldybė turi darbo pasiūlymą vadovui

Derliaus šventėje Kaune lauks sodo gėrybių degustacija

Kelyje kliudęs automobilį į griovį nuriedėjo sunkvežimis

Vairuotojams nustatytos naujos sankcijos už ištisinės linijos kirtimą

Nelaimė Šilainių pėsčiųjų perėjoje: nukentėjo trys žmonės

Išsituokusių kauniečių vaikai sulauks pagalbos

Ekonomistai užsimojo nustatyti sumą, kurią žmogus gautų nuo gimimo iki mirties