Kaune prisiekė 25 nauji pareigūnai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Prisiekiu būti ištikimas (-a) Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų gindamas (-a) žmogaus teises ir laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti man patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą”, – būtent šie žodžiai rugpjūčio 17-osios rytą aidėjo Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

Net 25 jaunuoliai įsipareigojo tarnauti žmonėms ir pradėti darbą Kauno apskrities policijoje. „De jure ir de facto tapote tikrais pareigūnais. Svarbiausia – dirbkite iš širdies, tikėkite, saugokite ir padėkite. Atminkite, kad nesate vieni. Visos problemos, net ir pačios sudėtingiausios, yra išsprendžiamos“, – po priesaikos ceremonijos į naujuosius kolegas kreipėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viršininkas D. Žukauskas.

Kauno apskrities policijos kapelionas, kunigas T. Karklys, linkėjo, kad Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ taptų jaunųjų pareigūnų profesinio pašaukimo pamatu, įsilietų į jų širdis ir leistų kasdien didžiuotis savimi. Kapelionas atkreipė dėmesį, kad: „galbūt ne visada sulauksite padėkos už pavyzdingą pareigų atlikimą, tačiau žinokite, kad didžiausias apdovanojimas yra kasdienis ir nuoširdus jūsų darbas. Jūs esate policijos pareigūnus ruošiančių įstaigų pasididžiavimas ir pažiba. Turite visas galimybes kurti gyvenimą, būti laisvais, tačiau atminkite, kad laisvė keliauja kartu su atsakomybe, o be atsakomybės – išnyksta. Tad būkite pavyzdžiu tiems, kurie nesupranta žodžio laisvė. Apkabinu malda ir linkiu, kad viešpats saugotų ir globotų jus bei jūsų šeimas, kad šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ būtų kelrode žvaigžde profesiniame kelyje“.

Iškilmingos ceremonijos metu taip pat buvo apdovanoti bei pagerbti ir Kauno apskr. VPK pareigūnai, ištarnavę 15, 20 ir 25 metus vidaus tarnybos sistemoje.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Akibrokštas: Sodra jauną mamą prilygino pensininkei

Avarija Petrašiūnuose: po automobilių susidūrimo prireikė medikų pagalbos

„Mojo Lounge“ ruošia Kauno naktinį gyvenimą dar vienam laipteliui

Smurto proveržis Kauno apskrityje: kentėjo nuo pažįstamų žmonių

Vėlų vakarą Kauno rotušė nusidažė purpuru

Pasiūlė idėją, leisiančią pakelti vidutinį atlyginimą iki 1440 eurų ir susigrąžinti emigrantus

Dalyje Kauno regiono kelių eismo sąlygas sunkina plikledis

Prašo pagalbos: ieškomas Kaune merginą nuskriaudęs vairuotojas

„Queen“ koncertas Kaune: gerbėjai prie scenos laukė 5 valandas

Šį savaitgalį šviesų festivalio taikinyje – vienas seniausių Kauno pastatų