Geros žinios: savivaldybė palaiko idėją Kaune įrengti vandens pramogų parką

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugpjūčio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ publikavome straipsnį „Ką kauniečiai norėtų matyti vietoj legendinio Merkurijaus?“. Nuomonių būta įvairių, tačiau vienas iš daugelio skirtingų siūlymų sulaukė itin didelio susidomėjimo. Didžioji dalis kauniečių palaikė idėją minėtoje vietoje įkurti vandens pramogų parką. Ar tai – realu? Atsakymą jau turime.

Tam, kad kauniečių išsakytas ir gausiai palaikytas noras neliktų neišgirstas ir nesužinotas, „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai, sumanė apie tai informuoti Kauno miesto savivaldybės atstovus. Kas žino, galbūt tai juos sudomins ir gyventojų idėja netolimoje ateityje bus įgyvendinta. „Ar galėtų būti taip, kad Kaune, pavyzdžiui, buvusio „Merkurijaus“ slype, atsirastų vandens pramogų parkas?“, – paklausėme Kauno miesto tarybos nario Andriaus Palionio.

„Jeigu tik privatus verslas įsiklausytų į miestiečių poreikį, tai šioje ar kitoje miestiečiams patogioje vietoje vandens atrakcionų parko įrengimas būtų tikrai sveikintina idėja. Dėl tokio parko atsiradimo mieste pradėsime ir vidinę diskusiją. Miestiečių idėjas visuomet apsvarstome ir esant galimybei įgyvendiname“, – sakė jis.

Nieko nelaukdami kreipėmės į sostinėje įsikūrusio „Vichy“ vandens parko generalinį direktorių, užsimindami jam apie kauniečių norą miestą paįvairinti įdomia veikla ir turėti vandens pramogų parką. „Galbūt planuojate veiklą plėsti ir į Kauną?“, – pasiteiravome.

„Kol kas tokios galimybės nesvarstėme. Norint sužinoti, ar vandens pramogų parkas – realus statinys Kaunui, reikėtų atlikti detalią analizę ir sudaryti verslo planą“, – teigė UAB „Vandens parkas“ generalinis direktorius: Marius Šiškauskas.

Atrodo, kauniečių išsakytos idėjos įgyvendinimo teks palaukti. Sunku nuspėti, ar tokio pobūdžio pramogos pasieks Kauną, o jei pasieks, tuomet kada? Tačiau, kad ir kaip bebūtų, belieka tikėtis, kad Kaune pramogų ir įdomybių nestigs.

Klausiame skaitytojų: ar Kaunui iš tiesų trūksta vandens pramogų parko? O galbūt mieste norėtųsi dar kažko? Kas tai galėtų būti?

500 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Nemuno salą traukė jogai

Po pasaulį keliaujanti paroda užsuko į Kauno rajoną

Principiniai žalgiriečių varžovai pakeitė komandos pavadinimą

Jei Seimas nekeis nuomonės, parduotuvių laikas kitąmet gerokai keisis

Konkurencingumo kovoje Kauno apskritis neatsilieka, bet pasitempti dar yra kur

Kontraversiško filmo apie Lietuvą kūrėjai: turime susitaikyti su savo tautos istorija

Įspėja sinoptikai ir ugniagesiai: naktį maišysis dangus su žeme

Negaili kritikos: gydymo įstaigų reforma gali dar pailginti pacientų eiles

Autobuse teko iškęsti tikrą pragarą: vairuotojas spinduliavo apatija

Broliai Kaune atsiėmė aukštojo mokslo diplomus