Geros žinios: savivaldybė palaiko idėją Kaune įrengti vandens pramogų parką

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugpjūčio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ publikavome straipsnį „Ką kauniečiai norėtų matyti vietoj legendinio Merkurijaus?“. Nuomonių būta įvairių, tačiau vienas iš daugelio skirtingų siūlymų sulaukė itin didelio susidomėjimo. Didžioji dalis kauniečių palaikė idėją minėtoje vietoje įkurti vandens pramogų parką. Ar tai – realu? Atsakymą jau turime.

Tam, kad kauniečių išsakytas ir gausiai palaikytas noras neliktų neišgirstas ir nesužinotas, „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai, sumanė apie tai informuoti Kauno miesto savivaldybės atstovus. Kas žino, galbūt tai juos sudomins ir gyventojų idėja netolimoje ateityje bus įgyvendinta. „Ar galėtų būti taip, kad Kaune, pavyzdžiui, buvusio „Merkurijaus“ slype, atsirastų vandens pramogų parkas?“, – paklausėme Kauno miesto tarybos nario Andriaus Palionio.

„Jeigu tik privatus verslas įsiklausytų į miestiečių poreikį, tai šioje ar kitoje miestiečiams patogioje vietoje vandens atrakcionų parko įrengimas būtų tikrai sveikintina idėja. Dėl tokio parko atsiradimo mieste pradėsime ir vidinę diskusiją. Miestiečių idėjas visuomet apsvarstome ir esant galimybei įgyvendiname“, – sakė jis.

Nieko nelaukdami kreipėmės į sostinėje įsikūrusio „Vichy“ vandens parko generalinį direktorių, užsimindami jam apie kauniečių norą miestą paįvairinti įdomia veikla ir turėti vandens pramogų parką. „Galbūt planuojate veiklą plėsti ir į Kauną?“, – pasiteiravome.

„Kol kas tokios galimybės nesvarstėme. Norint sužinoti, ar vandens pramogų parkas – realus statinys Kaunui, reikėtų atlikti detalią analizę ir sudaryti verslo planą“, – teigė UAB „Vandens parkas“ generalinis direktorius: Marius Šiškauskas.

Atrodo, kauniečių išsakytos idėjos įgyvendinimo teks palaukti. Sunku nuspėti, ar tokio pobūdžio pramogos pasieks Kauną, o jei pasieks, tuomet kada? Tačiau, kad ir kaip bebūtų, belieka tikėtis, kad Kaune pramogų ir įdomybių nestigs.

Klausiame skaitytojų: ar Kaunui iš tiesų trūksta vandens pramogų parko? O galbūt mieste norėtųsi dar kažko? Kas tai galėtų būti?

498 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pristatys dar vieno parko rekonstrukcijos projektą

Trečiasis iš rekonstruojamų Kauno parkų bus dedikuotas sportui

Per garsiakalbį geležinkelio stotyje skaitytoja išgirdo keistą skaičiavimą

Policija pasakė, ką mano apie siūlymą leisti vairuotojams sėsti prie vairo girtesniems

Kaune vėl bus leidžiamas laidojimas neveikusiose kapinėse

Sprendimas priimtas - Kaune bus sujungtos slaugos ligoninės

Gąsdinanti šiųmečių mirčių darbe statistika: pateikė pavojingiausių darbų sąrašą

Ginkluotas įsibrovimas Kaune: nukentėjo ir šeimininkas, ir BMW automobilis

Rudenį kviečia praleisti aktyviai: kauniečiams dovanoja nemokamas treniruotes

Kauno klestėjimo laikotarpiui skirta paroda, kurią turi pamatyti kiekvienas