Geros žinios: savivaldybė palaiko idėją Kaune įrengti vandens pramogų parką

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugpjūčio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ publikavome straipsnį „Ką kauniečiai norėtų matyti vietoj legendinio Merkurijaus?“. Nuomonių būta įvairių, tačiau vienas iš daugelio skirtingų siūlymų sulaukė itin didelio susidomėjimo. Didžioji dalis kauniečių palaikė idėją minėtoje vietoje įkurti vandens pramogų parką. Ar tai – realu? Atsakymą jau turime.

Tam, kad kauniečių išsakytas ir gausiai palaikytas noras neliktų neišgirstas ir nesužinotas, „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai, sumanė apie tai informuoti Kauno miesto savivaldybės atstovus. Kas žino, galbūt tai juos sudomins ir gyventojų idėja netolimoje ateityje bus įgyvendinta. „Ar galėtų būti taip, kad Kaune, pavyzdžiui, buvusio „Merkurijaus“ slype, atsirastų vandens pramogų parkas?“, – paklausėme Kauno miesto tarybos nario Andriaus Palionio.

„Jeigu tik privatus verslas įsiklausytų į miestiečių poreikį, tai šioje ar kitoje miestiečiams patogioje vietoje vandens atrakcionų parko įrengimas būtų tikrai sveikintina idėja. Dėl tokio parko atsiradimo mieste pradėsime ir vidinę diskusiją. Miestiečių idėjas visuomet apsvarstome ir esant galimybei įgyvendiname“, – sakė jis.

Nieko nelaukdami kreipėmės į sostinėje įsikūrusio „Vichy“ vandens parko generalinį direktorių, užsimindami jam apie kauniečių norą miestą paįvairinti įdomia veikla ir turėti vandens pramogų parką. „Galbūt planuojate veiklą plėsti ir į Kauną?“, – pasiteiravome.

„Kol kas tokios galimybės nesvarstėme. Norint sužinoti, ar vandens pramogų parkas – realus statinys Kaunui, reikėtų atlikti detalią analizę ir sudaryti verslo planą“, – teigė UAB „Vandens parkas“ generalinis direktorius: Marius Šiškauskas.

Atrodo, kauniečių išsakytos idėjos įgyvendinimo teks palaukti. Sunku nuspėti, ar tokio pobūdžio pramogos pasieks Kauną, o jei pasieks, tuomet kada? Tačiau, kad ir kaip bebūtų, belieka tikėtis, kad Kaune pramogų ir įdomybių nestigs.

Klausiame skaitytojų: ar Kaunui iš tiesų trūksta vandens pramogų parko? O galbūt mieste norėtųsi dar kažko? Kas tai galėtų būti?

500 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikų požemiai: painiuose labirintuose klaidžioja ne vienas

Kvapas patiko, bet kelių šimtų eurų iš kišenės traukti neketino

Kaune gyvūnų savininkams ir mylėtojams bus lengviau: pristatytas naujas įrankis

Fiksuoja skaitytojai: viešojo transporto atvykimo laiką gali matyti tik akylieji

Prisireikė megztinio ir dviejų piniginių - tik sumokėti „pamiršo“

Pakliuvo į žiemos spąstus: nuo kelio nuvažiavo prabangus automobilis

Šią savaitę Lietuvoje numatomos šalčiausios naktys

Pokyčiai socialiniame tinkle „Facebook“: pradės veikti svarbi paieškos sistema

Sergantieji ŽIV gydyti bus pradėti iš karto nustačius ligą

Kaune teisiama kolegai išsisukti nuo atsakomybės bandžiusi padėti policininkė