Kaunietis prieskoniuose rado judančių priedų, kurie nepaminėti sudėtyje

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi kaunietis Žygis, jis informavo, kad trečiadienį Kaune, parduotuvėje „Lidl“ (Šiaurės pr. 1A) įsigijo aitriųjų paprikų „Kania“ stiklainį, o jį atidaręs nustėro – paprikose rangėsi lervos.

„Manau, kad taip neturėtų būti prieskoniuose, pilna lervų… Prašau paviešinti, nes geriausia bausmė – viešumas“, – rašė kaunietis ir pridėjo nuotraukas.

Portalas susisiekė su „Lidl“ atstove. „Apgailestaujame dėl pirkėjo patirties. Šviežumas ir kokybė yra mūsų didžiausi prioritetai. Labai branginame Lietuvos pirkėjų pasitikėjimą mūsų prekybos tinklu, tad nedelsdami ištirsime šį atvejį ir galimas jo priežastis. Jeigu dėl apmaudaus atsitiktinumo vis dėlto pasitaikė įsigyti nekokybišką prekę „Lidl“ parduotuvėje, maloniai primename, kad lūkesčių neatitikusį maisto produktą galite bet kuriuo metu pateikę kasos kvitą grąžinti bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje. Gausite kitą analogišką produktą arba atgausite sumokėtus pinigus. Paskambinus tel. +370 800 100 11 pirmadienį–penktadienį 8–18 val., šeštadienį 10–18 val., šiais klausimais galima pasitarti su mūsų klientų infolinijos specialistais. Taip pat galima užpildyti kontaktinę forma internetu čia„, – teigė UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Valerija Lebedeva.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie įsigytas nekokybiškas prekes būtina pranešti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai čia, arba el. paštu:  tarnyba@vvtat.lt

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?

Skaitytojų nuotykiai: džipu į kalną užtempė estų vilkiką

Seime nauji svarstymai – siūlo į atmintinų dienų sąrašą įtraukti naują datą

Italams nusileidę jaunieji žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyre nežais

Žiemiškų pramogų išsiilgusius kauniečiai traukė prie pilies

Mitybos specialistų patarimai: kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų

Gyvenimas sąvartyno pašonėje – kuo virs Kauno apskrityje esantis kaimas?

Kita rungtynių pusė: sirgaliai nusprendė, kad geriausia aukle iš žalgiriečių būtų P. Jankūnas

Specialistai: sergantis gripu gali užkrėsti keturis ar net daugiau aplinkinių