Kaunietis prieskoniuose rado judančių priedų, kurie nepaminėti sudėtyje

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi kaunietis Žygis, jis informavo, kad trečiadienį Kaune, parduotuvėje „Lidl“ (Šiaurės pr. 1A) įsigijo aitriųjų paprikų „Kania“ stiklainį, o jį atidaręs nustėro – paprikose rangėsi lervos.

„Manau, kad taip neturėtų būti prieskoniuose, pilna lervų… Prašau paviešinti, nes geriausia bausmė – viešumas“, – rašė kaunietis ir pridėjo nuotraukas.

Portalas susisiekė su „Lidl“ atstove. „Apgailestaujame dėl pirkėjo patirties. Šviežumas ir kokybė yra mūsų didžiausi prioritetai. Labai branginame Lietuvos pirkėjų pasitikėjimą mūsų prekybos tinklu, tad nedelsdami ištirsime šį atvejį ir galimas jo priežastis. Jeigu dėl apmaudaus atsitiktinumo vis dėlto pasitaikė įsigyti nekokybišką prekę „Lidl“ parduotuvėje, maloniai primename, kad lūkesčių neatitikusį maisto produktą galite bet kuriuo metu pateikę kasos kvitą grąžinti bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje. Gausite kitą analogišką produktą arba atgausite sumokėtus pinigus. Paskambinus tel. +370 800 100 11 pirmadienį–penktadienį 8–18 val., šeštadienį 10–18 val., šiais klausimais galima pasitarti su mūsų klientų infolinijos specialistais. Taip pat galima užpildyti kontaktinę forma internetu čia„, – teigė UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Valerija Lebedeva.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie įsigytas nekokybiškas prekes būtina pranešti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai čia, arba el. paštu:  tarnyba@vvtat.lt

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Laisvės alėjos rekonstrukcijos tąsa: kaip kovos su dulkėmis ir keis legendinį fontaną

Įspūdingų akimirkų pripildytos varžybos: prieš lietuvius krito ir Japonijos rinktinė (foto)

I. Zasimauskaitė susitiko su dvasiniu mokytoju iš JAV: be šio kelio - nebūčiau laimėjusi „Eurovizijos“ atrankos

„X Faktorius“ Kaune ieškos būsimų Lietuvos muzikos žvaigždžių

Etikos komisijos taikiklyje - būrys V. Matijošaičio patarėjų

„Danske Bank“ traukiasi iš Lietuvos

„ChangeMakers’ON“ ekspertas M. Čiuželis meta iššūkį: kaip „įveiklinti“ senjorus?

Vestuvės kalėjime: Kaune nužudytos žurnalistės žudikas pasipiršo uždaužyto Matuko mamai

Kitokios lenktynės Kauno rajone: dalyviai suvažiuos iš dešimties šalių

Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už mėsos produktus