Naujasis Kauno „Audi“ centras diktuoja šviežiausias šio prekės ženklo madas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Audi“ centras yra pirmasis ir vienintelis oficialus „Audi Sport“ atstovas Lietuvoje. Tai reiškia, kad čia parduodamų vokiečių gamintojo automobilių asortimentą papildys sportiškieji serijinės gamybos S, RS bei R8 modeliai.

„Su „Audi“ koncernu mus sieja abipusis supratimas ir pasitikėjimas, todėl sulaukėme didelio palaikymo savo idėjai Kaune įkurti šiuolaikišką, aukščiausius gamintojo nustatytus standartus atitinkantį automobilių pardavimo ir priežiūros centrą, kuris galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius. Iškėlėme sau ambicingą iššūkį pakeisti „išaugtus marškinėlius“ naujais.

Išsiplėtėme ir atsinaujinome, nes žvelgdami į ateitį, matome dar labiau augančią paklausą. Juk „Audi“ gamintojo siūlomų automobilių gama netrukus viršys pusšimtį skirtingų modelių, o sportiškuosius jų atstovus pirkėjai galės įsigyti tik Kaune“, – pažymėjo Kauno „Audi“ centro pardavimų vadovas Vytautas Švedas.

Vieta išskirtiniams modeliams

Naujajame „Audi“ salone lankytojų dėmesį patrauks išskirtiniai S ir RS serijos automobiliai: didelį populiarumą pelnęs „Audi SQ7“ ir flagmanas „Audi R8 V10 plus“ – su 5,2 litro ir 610 arklio galių varikliu. Vietą salone turės ir vadinamasis „auksinis trejetas“: „Audi A6“, „Audi Q5“ bei „Audi Q7“. Būtent šių modelių Kauno „Audi“ centras – „Autojuta“ parduoda daugiausia. Neliks pamiršti ir „Audi Q2“, „Audi Q3“, o taip pat žvitriųjų A1 ar S1 miesto automobilių gerbėjai.

„Audi“ automobilių pardavimai Kaune nuolat auga atitinkamai plėsdami ir lojalių klientų ratą. V. Švedas džiaugiasi, kad naujas patalpų kompleksas Kaune taps pavyzdžiu kitiems „Audi“ atstovams Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Jo durys bus atviros visiems kokybiškų ir patikimų automobilių mėgėjams: „Galbūt retas ryšis pirkti tokį ekskliuzyvinį modelį kaip „Audi R8 V10 plus“, tačiau esu tikras, kad apžiūrėti ir nusifotografuoti norės bet kuris automobilių mylėtojas. Dabar galime užtikrinti, jog nesvarbu, kuriame pasaulio krašte – Niujorke, Pekine ar Kaune – klientas užsuks į „Audi“ centrą, jis visur atras tą patį unikalų stilių ir jausis lyg namie.“

Genuose užkoduotas autosportas

Automobilių sportas tiesiog užkoduotas bendrovės „Autojuta“ istorijoje ir jos įkūrėjų bei vadovų genuose. Daugybę aukščiausių titulų iškovojusi „Juta Racing“ ekipa gyvuoja jau ketvirtį amžiaus, o „Audi“ automobilių pardavimams Kaune vadovaujantis V. Švedas yra daugkartinis Lietuvos ralio čempionas: „Visuomet esame lenktynių trasoje arba labai arti jos, kur galima sutikti aistra automobiliams gyvenančius žmones. Būtent tai ir lėmė, kad „Audi“ centras tapo ir „Audi Sport“ atstovybe. Tvirtai įsipareigojame atstovauti šiam visame pasaulyje žinomam automobilių sporto simboliui, supažindinti savo klientus su naujausiomis „Audi“ technologijomis ir sprendimais, kurie į salonus atkeliauja tiesiai iš lenktynių trasų.

Todėl mūsų ekspozicijoje klientai visada galės matyti serijinius S, RS arba R8 modelius, juos išbandyti ir įsigyti.“

Jis tikisi, kad „Audi Sport“ ženklas salonui suteiks daugiau unikalumo, o klientams – daugiau galimybių išsirinkti ypatingus automobilius. Į kompleksą integruotame moderniame automobilių servise veikia 8 keltuvai, įrengta tiesioginio priėmimo patalpa su stabdžių, amortizatorių patikros, kompiuterizuotos ratų geometrijos stendais. Čia pat veikia moderni alyvos išpilstymo sistema, suplanuota atskira erdvė variklių ir pavarų dėžių remontui.

„Mūsų komanda, pasauliniame „Audi“ serviso kvalifikacijos čempionate dusyk iškovojusi antrąją vietą, nuo šiol turės savęs vertą itin aukšto lygio įrangą, o klientai operatyviai gaus atitinkamos kokybės paslaugas“, – pabrėžia V. Švedas.

Naudoti automobiliai tiesiai iš gamintojo

„Audi“ centras Kaune taip pat yra įgaliotasis „Audi Approved :plus“ atstovas, kuris įgyja teisę prekiauti naudotais „Audi“ automobiliais su nedidele rida, nuodugniai patikrinta technine būkle ir 5 metų gamykline garantija. Klientų laukia platus naudotų automobilių pasirinkimas tiesiai iš „Audi“ gamyklos Vokietijoje, todėl čia kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį pirkinį, nesvarbu, ar tai būtų mažas miesto, ar galingas RS klasės aukštos komplektacijos automobilis. Interesantai juos galės apžiūrėti naujai įrengtoje lauko aikštelėje.

Susidomėjimas sportiniais modeliais auga

„Liepos mėnesį iš salono išriedėjo pirmoji naujajame Kauno Audi centre parduota išskirtinė R8. Pirmieji Pabaltyje užsakėm sportinės pakraipos modelių: SQ5, RS5, SQ7. O jau rudenį turėsime demonstracinį RSQ5 modelį.“, – džiaugėsi Kauno „Audi“ centro pardavimų vadovas Vytautas Švedas.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vieno viešbučio – vaiduoklio beveik nebeliko, kada ateis eilė „Britanikai“?

Riedučių manija išjudino Kauną

Iki „Granatų“ lieka vos trys savaitės: skelbia dar dešimtis vardų

Kauną vėl skalauja lietus: eismui kliudė ir virstantys medžiai, ir slidi kelio danga

Vėluoja iš sostinės į Kauną kursuojantys traukiniai

Oficialu: A. White lieka Kauno „Žalgiryje“

Kaune atsiras dar vienas tiltas į senamiestį: kurį iš 7 projektų pasirinks?

Balsavimas dėl krematoriumo neapsiėjo be sukčiavimo: nagus prikišo programišiai

„Rail Balticai“ priverstine tvarka paims dar daugiau žemių: sąraše Kauno miesto ir rajono sklypai

Vakare nuvažiuoti iš Kauno į Vilnių - misija neįmanoma