Skaitytojo pasipiktinimas: už žmogaus gyvybę svarbesnis maršruto tvarkaraštis

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė pasipiktinimo pilnas skaitytojo laiškas. „Yra tekę sutikti įvairiausių vairuotojų, bet kad elgtųsi taip įžūliai dar nebuvau matęs“ – rašo kaunietis.

Skaitytojas pasakoja, jog šią pavakarę, maždaug 17:15 val., V. Krėvės prospekte visai netoli Statybininkų rengimo centro stotelės, ėjo per perėją. Vaikinas jau buvo įžengęs į perėją, kai pamatė, jog kitoje juostoje link perėjos artėja troleibusas. Kauniečiui neliko nieko kito, kaip tik pristabdyti viduryje kelio.

„Vairuotoja net nemanė sustoti ir prašvilpė kažkur keliolika centimetrų nuo manes, o aš tik spėjau jai ranka pamoti, lyg teiraudamasis, ką ji čia daro“ – laiške rašo skaitytojas. Tačiau tai, kaip pasielgė 7 maršruto troleibusą vairavusi moteris jį ne juokais supykdė – nuvažiuodama ji pro langą iškišo ranką ir parodė vidurinį pirštą.

Troleibusas

Toks elgesys vaikinui pasirodė nepriimtinas – kam reikia švaistytis nepadoriais gestais? „Taip pat labai dažnai atrodo, kad troleibusų vairuotojai mano, jog svarbiau už pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių gyvybę yra maršruto grafikas,“ – piktinasi kaunietis.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

133 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Krikštynos vėl „ant bangos": išleidžia tūkstančius, dovana vaikui - bent 50 eurų

Nesėkminga sklandymo pamoka: mažametė išvežta į Kauno klinikas

Kaunietė įtaria, kad buvo šauta į jos namą

Savanoriai toliau plūsta į šauktinių tarnybą

M. Vilčinskaitė: „Tamsoje bėgasi greičiau“

Rekonstruojant Vilniaus oro uostą skrydžių Kaune padaugėjo penkis kartus

Kita augančių algų pusė visai nedžiugina

Avarijų virtinė: patekus į vieną eismo įvykį, automobilio nelaimės nesibaigė

Lietuvos paštas tęsia centrinių paštų didžiuosiuose šalies miestuose pardavimo procesą

Tradicija Panemunėje tęsiasi: Kauno vietos futbolininkai kovos prieš Vilniaus žvaigždyną