Skaitytojo pasipiktinimas: už žmogaus gyvybę svarbesnis maršruto tvarkaraštis

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė pasipiktinimo pilnas skaitytojo laiškas. „Yra tekę sutikti įvairiausių vairuotojų, bet kad elgtųsi taip įžūliai dar nebuvau matęs“ – rašo kaunietis.

Skaitytojas pasakoja, jog šią pavakarę, maždaug 17:15 val., V. Krėvės prospekte visai netoli Statybininkų rengimo centro stotelės, ėjo per perėją. Vaikinas jau buvo įžengęs į perėją, kai pamatė, jog kitoje juostoje link perėjos artėja troleibusas. Kauniečiui neliko nieko kito, kaip tik pristabdyti viduryje kelio.

„Vairuotoja net nemanė sustoti ir prašvilpė kažkur keliolika centimetrų nuo manes, o aš tik spėjau jai ranka pamoti, lyg teiraudamasis, ką ji čia daro“ – laiške rašo skaitytojas. Tačiau tai, kaip pasielgė 7 maršruto troleibusą vairavusi moteris jį ne juokais supykdė – nuvažiuodama ji pro langą iškišo ranką ir parodė vidurinį pirštą.

Troleibusas

Toks elgesys vaikinui pasirodė nepriimtinas – kam reikia švaistytis nepadoriais gestais? „Taip pat labai dažnai atrodo, kad troleibusų vairuotojai mano, jog svarbiau už pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių gyvybę yra maršruto grafikas,“ – piktinasi kaunietis.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

133 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno klinikų požemiai: painiuose labirintuose klaidžioja ne vienas

Kvapas patiko, bet kelių šimtų eurų iš kišenės traukti neketino

Kaune gyvūnų savininkams ir mylėtojams bus lengviau: pristatytas naujas įrankis

Fiksuoja skaitytojai: viešojo transporto atvykimo laiką gali matyti tik akylieji

Prisireikė megztinio ir dviejų piniginių - tik sumokėti „pamiršo“

Pakliuvo į žiemos spąstus: nuo kelio nuvažiavo prabangus automobilis

Šią savaitę Lietuvoje numatomos šalčiausios naktys

Pokyčiai socialiniame tinkle „Facebook“: pradės veikti svarbi paieškos sistema

Sergantieji ŽIV gydyti bus pradėti iš karto nustačius ligą

Kaune teisiama kolegai išsisukti nuo atsakomybės bandžiusi padėti policininkė