Perspėjimai nė motais: užterštame vandenyje maudosi ir suaugę, ir vaikai

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors visa ši vasara nepasižymi saulėtais ir karštais orais, tokios dienos retkarčiais aplanko, o tada visi kauniečiai skuba prie artimiausio vandens tvenkinio, siekdami kuo greičiau atsigaivinti. Tačiau svarbu pastebėti, jog kartais Kauno gyventojai pamiršta pasidomėti vandens kokybe ir taip rizikuoja rimtai pakenkti savo sveikatai.

Mėnesio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodė pranešimas apie suprastėjusią vandens kokybę ties itin kauniečių mėgstamu Panemunės paplūdimiu. Tiesa, greitu metu kauniečius turėtų pasiekti pakartotiniai vandens kokybės tyrimo rezultatai, tačiau iki tol kauniečiai yra raginami rinktis kitas vietas maudynėms.

Tačiau tokie perspėjimai rūpi tikrai ne visiems. Trečiadienio vakarą vienas portalo skaitytojų praėjo pro Panemunės paplūdimį ir ten užfiksavo tikrą maudynių sūkurį – maudėsi kelios dešimtys žmonių, tarp jų ir mažamečiai vaikai.

Panemunės paplūdimio vandens kokybės neatitinka nustatytų higienos mikrobiologinių normų, konkrečiai žarninių enterokokų normos. Pasak Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radeta Savickienės, Panemunės paplūdimuose nerekomenduojama maudytis nuo alergijos kenčiantiems ar odos ligomis sergantiems žmonėms. Į tokį vandenį geriau nelipti ir mažiems vaikams, kurie dažnai būna jautresni teršalams.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus