Perspėjimai nė motais: užterštame vandenyje maudosi ir suaugę, ir vaikai

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors visa ši vasara nepasižymi saulėtais ir karštais orais, tokios dienos retkarčiais aplanko, o tada visi kauniečiai skuba prie artimiausio vandens tvenkinio, siekdami kuo greičiau atsigaivinti. Tačiau svarbu pastebėti, jog kartais Kauno gyventojai pamiršta pasidomėti vandens kokybe ir taip rizikuoja rimtai pakenkti savo sveikatai.

Mėnesio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodė pranešimas apie suprastėjusią vandens kokybę ties itin kauniečių mėgstamu Panemunės paplūdimiu. Tiesa, greitu metu kauniečius turėtų pasiekti pakartotiniai vandens kokybės tyrimo rezultatai, tačiau iki tol kauniečiai yra raginami rinktis kitas vietas maudynėms.

Tačiau tokie perspėjimai rūpi tikrai ne visiems. Trečiadienio vakarą vienas portalo skaitytojų praėjo pro Panemunės paplūdimį ir ten užfiksavo tikrą maudynių sūkurį – maudėsi kelios dešimtys žmonių, tarp jų ir mažamečiai vaikai.

Panemunės paplūdimio vandens kokybės neatitinka nustatytų higienos mikrobiologinių normų, konkrečiai žarninių enterokokų normos. Pasak Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radeta Savickienės, Panemunės paplūdimuose nerekomenduojama maudytis nuo alergijos kenčiantiems ar odos ligomis sergantiems žmonėms. Į tokį vandenį geriau nelipti ir mažiems vaikams, kurie dažnai būna jautresni teršalams.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

A. Veryga pasakė savo verdiktą dėl skiepų nuo pavojingos infekcijos

Policija vykdo Kaune dingusio jauno vyro paiešką

Gyventojus pasieks svarbūs pranešimai iš VMI

Šauktiniai pradėti skiepyti nuo siaučiančios pavojingos infekcijos

Keičiasi su valstybiniais automobilių numeriais susijusios taisyklės

Vieniši Kauno senoliai: „Tuščiomis ar su lauktuvėmis – svarbiausia, kad ateitumėte!“

Įtartiną žmogaus elgesį pastebėję kaimynai ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas

Įsitikino: šaldymo kamera gali būti naudojama ne tik maisto produktų šaldymui

Šešėlinės ekonomikos naikinimas: užsimojo prieš grynuosius ir kai kuriuos verslus

Nemalonumai „Lidl“ dėl nutrintų kryžių tęsiasi