Perspėjimai nė motais: užterštame vandenyje maudosi ir suaugę, ir vaikai

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors visa ši vasara nepasižymi saulėtais ir karštais orais, tokios dienos retkarčiais aplanko, o tada visi kauniečiai skuba prie artimiausio vandens tvenkinio, siekdami kuo greičiau atsigaivinti. Tačiau svarbu pastebėti, jog kartais Kauno gyventojai pamiršta pasidomėti vandens kokybe ir taip rizikuoja rimtai pakenkti savo sveikatai.

Mėnesio pradžioje portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodė pranešimas apie suprastėjusią vandens kokybę ties itin kauniečių mėgstamu Panemunės paplūdimiu. Tiesa, greitu metu kauniečius turėtų pasiekti pakartotiniai vandens kokybės tyrimo rezultatai, tačiau iki tol kauniečiai yra raginami rinktis kitas vietas maudynėms.

Tačiau tokie perspėjimai rūpi tikrai ne visiems. Trečiadienio vakarą vienas portalo skaitytojų praėjo pro Panemunės paplūdimį ir ten užfiksavo tikrą maudynių sūkurį – maudėsi kelios dešimtys žmonių, tarp jų ir mažamečiai vaikai.

Panemunės paplūdimio vandens kokybės neatitinka nustatytų higienos mikrobiologinių normų, konkrečiai žarninių enterokokų normos. Pasak Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radeta Savickienės, Panemunės paplūdimuose nerekomenduojama maudytis nuo alergijos kenčiantiems ar odos ligomis sergantiems žmonėms. Į tokį vandenį geriau nelipti ir mažiems vaikams, kurie dažnai būna jautresni teršalams.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nepaliko vietos kovai: žalgiriečiai Kėdainiuose įsirašė dar vieną pergalę

Atsakė tuo pačiu: Sakartvelas įteisino naują Lietuvos vardą

Klimatologų verdiktas: vasara bus karšta ir ilga, bet gali užklupti didžiausia grėsmė

Skrydžiais iš Kauno į Varšuvą džiaugėsi neilgai: pasiūlė skristi iš Vilniaus

Pareigūnai ieško dingusio Eigulių gyventojo

Užkliuvo ne tik alkoholis: reklamos apribojimai pasiekė ir vaistų rinką

Kaune troleibusų vairuotoju dirbantis vyras prakalbo apie neapykantą gėjams

Kauno policija ieško Garliavoje picą pirkusio vyro (papildyta)

Popiežiaus vizito organizatoriai ieško pagalbininkų - teks padirbėti ir Kaune

Į naujus namus Kačerginėje – dviračiu, laivu ir automobiliu