Skaitytojai: ar pavojingas iš žemės kyšantis kabelis?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai susirūpino: pastebėtas iš žemės kyšantis storas kabelis su atvirais elektros laidais. Iškart kilo klausimas – ar toks kabelis nėra pavojingas?

Skaitytojai pastebėjo kabelį šalia automobilių plovyklos, esančios Veiverių g. 150B, Aleksote.

Apie kauniečių užfiksuotą radinį iškart pranešta Energijos skirstymo operatoriui (ESO), buvo registruotas gedimas, į vietą išsiųstas avarinės tarnybos ekipažas.

Po patikrinimo portalui „Kas vyksta Kaune“ ESO avarinės tarnybos darbuotojai patikino, kad šioje gatvėje pamačius kabelį tikrai nereikėtų nerimauti: „Šimtu procentų užtikriname, jog minėtoje vietoje matomas kabelis nekelia jokios grėsmės, elektros srovė juo neteka.“ Taip pat jis pastebi kad Veiverių gatvėje tokių kabelių – ne vienas. Ten šiuo metu vyksta gatvių apšvietimo atnaujinimo darbai, statomi nauji stulpai, iki jų vedama elektra.

„Suprantame ir skaitytojų susirūpinimą – ESO kasdien gauna pranešimus apie kabelius šioje gatvėje. Tačiau dabar vykdomi darbai, kabeliai – nepavojingi, o kitaip jų palikti nėra galimybės,“ – aiškino darbuotojas.

Saugodami savo sveikatą, pastebėję atvirus elektros kabelius arba laidus šiukštu jų nelieskite, nebadykite ir jokiais kitais būdais nebandykite patikrinti, ar jie yra prijungti prie elektros srovės – apie susidariusią situaciją praneškite ESO skambindami trumpuoju numeriu 1802 arba internete www.eso.lt.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą Šančiuose įvykdytu nužudymu

Kauno įgulos karininkų ramovėje nuaidėjo „Priesaika“

Seimas – prieš žmogui palankesnes išankstinės pensijos sąlygas

Grįžti į Lietuvą gali ir nepavykti: „Ryanair“ ruošia streiką

Perskaičiuos valstybei padarytą žalą - neužtenka ES paramai gauti

Avarija Tunelio gatvėje - moteris patyrė galvos traumą

Išrinktas Kauno dramos teatro vadovas

S. Skvernelis atšovė į prezidentės kritiką: šalyje yra vienas žmogus, kuris neklysta

Patvirtintas 2018 metų biudžetas

Chanuka prasideda tik šiandien, tačiau Kaune pradėjo švęsti anksčiau