Skaitytojai: ar pavojingas iš žemės kyšantis kabelis?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai susirūpino: pastebėtas iš žemės kyšantis storas kabelis su atvirais elektros laidais. Iškart kilo klausimas – ar toks kabelis nėra pavojingas?

Skaitytojai pastebėjo kabelį šalia automobilių plovyklos, esančios Veiverių g. 150B, Aleksote.

Apie kauniečių užfiksuotą radinį iškart pranešta Energijos skirstymo operatoriui (ESO), buvo registruotas gedimas, į vietą išsiųstas avarinės tarnybos ekipažas.

Po patikrinimo portalui „Kas vyksta Kaune“ ESO avarinės tarnybos darbuotojai patikino, kad šioje gatvėje pamačius kabelį tikrai nereikėtų nerimauti: „Šimtu procentų užtikriname, jog minėtoje vietoje matomas kabelis nekelia jokios grėsmės, elektros srovė juo neteka.“ Taip pat jis pastebi kad Veiverių gatvėje tokių kabelių – ne vienas. Ten šiuo metu vyksta gatvių apšvietimo atnaujinimo darbai, statomi nauji stulpai, iki jų vedama elektra.

„Suprantame ir skaitytojų susirūpinimą – ESO kasdien gauna pranešimus apie kabelius šioje gatvėje. Tačiau dabar vykdomi darbai, kabeliai – nepavojingi, o kitaip jų palikti nėra galimybės,“ – aiškino darbuotojas.

Saugodami savo sveikatą, pastebėję atvirus elektros kabelius arba laidus šiukštu jų nelieskite, nebadykite ir jokiais kitais būdais nebandykite patikrinti, ar jie yra prijungti prie elektros srovės – apie susidariusią situaciją praneškite ESO skambindami trumpuoju numeriu 1802 arba internete www.eso.lt.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nusikaltimas kelyje: siūloma ilginti terminą vairavimo teisės atėmimui

Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)

Kaunas – Lietuvos valstybės verslo lopšys

Praneša skaitytojai: judrioje Kauno gatvėje neveikia šviesoforai - darosi spūstys

Palengvins naštą valstybei: siūlo privalomai registruoti ir ženklinti naminius gyvūnus

Šie metai SEB bankui Kaune - persikraustymo metas: keičiasi dar vieno filialo adresas

Kauno meras V. Matijošaitis atsiprašė už ne vietoje ir ne laiku pakeltą nykštį

Nepaiso įspėjimų dėl PVM maisto produktams - siūlo naują lengvatą

Šventinį savaitgalį mirtis užklupo tris žmones

Siūloma leisti laisviau prekiauti nereceptiniais vaistais