Skaitytojai: ar pavojingas iš žemės kyšantis kabelis?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai susirūpino: pastebėtas iš žemės kyšantis storas kabelis su atvirais elektros laidais. Iškart kilo klausimas – ar toks kabelis nėra pavojingas?

Skaitytojai pastebėjo kabelį šalia automobilių plovyklos, esančios Veiverių g. 150B, Aleksote.

Apie kauniečių užfiksuotą radinį iškart pranešta Energijos skirstymo operatoriui (ESO), buvo registruotas gedimas, į vietą išsiųstas avarinės tarnybos ekipažas.

Po patikrinimo portalui „Kas vyksta Kaune“ ESO avarinės tarnybos darbuotojai patikino, kad šioje gatvėje pamačius kabelį tikrai nereikėtų nerimauti: „Šimtu procentų užtikriname, jog minėtoje vietoje matomas kabelis nekelia jokios grėsmės, elektros srovė juo neteka.“ Taip pat jis pastebi kad Veiverių gatvėje tokių kabelių – ne vienas. Ten šiuo metu vyksta gatvių apšvietimo atnaujinimo darbai, statomi nauji stulpai, iki jų vedama elektra.

„Suprantame ir skaitytojų susirūpinimą – ESO kasdien gauna pranešimus apie kabelius šioje gatvėje. Tačiau dabar vykdomi darbai, kabeliai – nepavojingi, o kitaip jų palikti nėra galimybės,“ – aiškino darbuotojas.

Saugodami savo sveikatą, pastebėję atvirus elektros kabelius arba laidus šiukštu jų nelieskite, nebadykite ir jokiais kitais būdais nebandykite patikrinti, ar jie yra prijungti prie elektros srovės – apie susidariusią situaciją praneškite ESO skambindami trumpuoju numeriu 1802 arba internete www.eso.lt.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Rinktinės krepšininkai Kaune aplankė sunkiai sergančius vaikus

Krikštynos vėl „ant bangos": išleidžia tūkstančius, dovana vaikui - bent 50 eurų

Nesėkminga sklandymo pamoka: mažametė išvežta į Kauno klinikas

Kaunietė įtaria, kad buvo šauta į jos namą

Savanoriai toliau plūsta į šauktinių tarnybą

M. Vilčinskaitė: „Tamsoje bėgasi greičiau“

Rekonstruojant Vilniaus oro uostą skrydžių Kaune padaugėjo penkis kartus

Kita augančių algų pusė visai nedžiugina

Avarijų virtinė: patekus į vieną eismo įvykį, automobilio nelaimės nesibaigė

Lietuvos paštas tęsia centrinių paštų didžiuosiuose šalies miestuose pardavimo procesą