Skaitytojo video: Vienybės aikštėje masiškai iškirsti medžiai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dar visai neseniai kauniečiai galėjo praeiti pro pradėtą rekonstruoti Vienybės aikštę, tačiau prieš kelias dienas ją apjuosė tvora. Šiandien portalo skaitytojas užfiksavo pirmuosius darbus – aikštėje masiškai iškirsti medžiai.

Vaizdo įraše matyti vieno paskutiniųjų aikštėje augusių kaštonų nuvirtimas. Taip aktyviai paženklinta darbų pradžia, po kurios seks senos dangos nuardymo ir kasimo darbai. Juos vykdo „Pramprojekto“ vystytojo koncerno SBA valdoma bendrovė „Urban Inventors“.

Praėjusią savaitę portalui „Kas vyksta Kaune“ Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas teigė, kad dėl pačios aikštės vizijos ir galutinio vaizdo dar planuojamas ne vienas projektuotojų pristatymas visuomenei. Tada ir paaiškės, kaip atrodys kauniečių pamėgta aikštė, kokia jos bus danga, kuri šiuo metu yra galutinai sutrūkinėjusi ir nekeista dar nuo sovietmečio.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

227 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Krikštynos vėl „ant bangos": išleidžia tūkstančius, dovana vaikui - bent 50 eurų

Nesėkminga sklandymo pamoka: mažametė išvežta į Kauno klinikas

Kaunietė įtaria, kad buvo šauta į jos namą

Savanoriai toliau plūsta į šauktinių tarnybą

M. Vilčinskaitė: „Tamsoje bėgasi greičiau“

Rekonstruojant Vilniaus oro uostą skrydžių Kaune padaugėjo penkis kartus

Kita augančių algų pusė visai nedžiugina

Avarijų virtinė: patekus į vieną eismo įvykį, automobilio nelaimės nesibaigė

Lietuvos paštas tęsia centrinių paštų didžiuosiuose šalies miestuose pardavimo procesą

Tradicija Panemunėje tęsiasi: Kauno vietos futbolininkai kovos prieš Vilniaus žvaigždyną