Skaitytojo video: Vienybės aikštėje masiškai iškirsti medžiai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dar visai neseniai kauniečiai galėjo praeiti pro pradėtą rekonstruoti Vienybės aikštę, tačiau prieš kelias dienas ją apjuosė tvora. Šiandien portalo skaitytojas užfiksavo pirmuosius darbus – aikštėje masiškai iškirsti medžiai.

Vaizdo įraše matyti vieno paskutiniųjų aikštėje augusių kaštonų nuvirtimas. Taip aktyviai paženklinta darbų pradžia, po kurios seks senos dangos nuardymo ir kasimo darbai. Juos vykdo „Pramprojekto“ vystytojo koncerno SBA valdoma bendrovė „Urban Inventors“.

Praėjusią savaitę portalui „Kas vyksta Kaune“ Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas teigė, kad dėl pačios aikštės vizijos ir galutinio vaizdo dar planuojamas ne vienas projektuotojų pristatymas visuomenei. Tada ir paaiškės, kaip atrodys kauniečių pamėgta aikštė, kokia jos bus danga, kuri šiuo metu yra galutinai sutrūkinėjusi ir nekeista dar nuo sovietmečio.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

228 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Vieno viešbučio – vaiduoklio beveik nebeliko, kada ateis eilė „Britanikai“?

Riedučių manija išjudino Kauną

Iki „Granatų“ lieka vos trys savaitės: skelbia dar dešimtis vardų

Kauną vėl skalauja lietus: eismui kliudė ir virstantys medžiai, ir slidi kelio danga

Vėluoja iš sostinės į Kauną kursuojantys traukiniai

Oficialu: A. White lieka Kauno „Žalgiryje“

Kaune atsiras dar vienas tiltas į senamiestį: kurį iš 7 projektų pasirinks?

Balsavimas dėl krematoriumo neapsiėjo be sukčiavimo: nagus prikišo programišiai

„Rail Balticai“ priverstine tvarka paims dar daugiau žemių: sąraše Kauno miesto ir rajono sklypai

Vakare nuvažiuoti iš Kauno į Vilnių - misija neįmanoma