Skaitytojo video: Vienybės aikštėje masiškai iškirsti medžiai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dar visai neseniai kauniečiai galėjo praeiti pro pradėtą rekonstruoti Vienybės aikštę, tačiau prieš kelias dienas ją apjuosė tvora. Šiandien portalo skaitytojas užfiksavo pirmuosius darbus – aikštėje masiškai iškirsti medžiai.

Vaizdo įraše matyti vieno paskutiniųjų aikštėje augusių kaštonų nuvirtimas. Taip aktyviai paženklinta darbų pradžia, po kurios seks senos dangos nuardymo ir kasimo darbai. Juos vykdo „Pramprojekto“ vystytojo koncerno SBA valdoma bendrovė „Urban Inventors“.

Praėjusią savaitę portalui „Kas vyksta Kaune“ Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas teigė, kad dėl pačios aikštės vizijos ir galutinio vaizdo dar planuojamas ne vienas projektuotojų pristatymas visuomenei. Tada ir paaiškės, kaip atrodys kauniečių pamėgta aikštė, kokia jos bus danga, kuri šiuo metu yra galutinai sutrūkinėjusi ir nekeista dar nuo sovietmečio.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

228 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauną pasirinko ne atsitiktinai: sukūrė svajonių biurą

Centralizuotas šildymas – ne prievolė iki gyvos galvos

Kaune randamam retam vabalui saugoti skyrė per milijoną eurų

Du Kauno rajono žvyrkeliai bus padengti asfaltu

Kontrolieriaus verdiktas: Petras Baršauskas nesilaikė citavimo taisyklių ir pažeidė akademinę etiką

Užkliuvo dviratininkai ant Trijų mergelių tilto?

Dėl A. Mickevičiaus medžių pateko į aklavietę: ekspertai siūlo tai, ką draudžia įstatymai

Pristatys dar vieno parko rekonstrukcijos projektą

Trečiasis iš rekonstruojamų Kauno parkų bus dedikuotas sportui

Per garsiakalbį geležinkelio stotyje skaitytoja išgirdo keistą skaičiavimą