Nekilnojamojo turto pasiūlymas Laisvės alėjoje: V. Šustausko partijos patalpos atsidūrė ant prekystalio

evarzytynes.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį pirmadienį, liepos 24 dieną, buvęs Kauno miesto meras Vytautas Šustauskas grąžino partijos patalpų raktus savivaldybei, o šiandien prestižinėje Laisvės alėjos vietoje esančias patalpas jau galima pamatyti Varžytynių ir aukcionų interneto puslapyje.

Varžytinių ir aukcionų tinklalapyje rašoma, kad minėtas patalpas, pažymėtas Laisvės alėjos 37-uoju numeriu bus galima apžiūrėti jau rytoj, rugpjūčio 1 dieną, 14-16 val. Tačiau tam būtina išankstinė registracija interneto puslapyje nurodytu telefonu. Elektroninis aukcionas tęsis nuo rugpjūčio 7 iki 10 dienos.  Pradinė buvusių  „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ patalpų pardavimo kaina – 160 000 eurų.

Primename, kad buvusio miesto mero V. Šustausko įkurta „Kovotojų už Lietuvą sąjunga“ buvo įsikūrusi miestui priklausančiose 145 kv. m patalpose Laisvės alėjoje nr. 37 (II a.). Iki 2011 m. pabaigos V. Šustausko vadovaujama partija vadinosi „Lietuvos laisvės sąjunga“. Patalpos partijai Laisvės alėjoje suteiktos 2000 metais.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ jau rašė, jog anksčiau partijos, gavusios patalpas partijoms iš savivaldybės turėdavo sumokėti mokesčius už ilgalaikio nekilnojamojo turto administravimą, komunalinius mokesčius, įmokas ir rinkliavas, susijusias su turtu bei žemės nuomos mokestį, tačiau patalpų nuomos mokesčio mokėti nereikėjo.

Savo patalpų neteko net 6 partijos. Toks sprendimas esą priimtas paaiškėjus, kad patalpos yra išdalintos ne tik partijoms, ne tik įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms, bet ir neaiškios paskirties ir veikos įmonėms bei organizacijoms. „Yra ir tokių partijų, kurios jau seniai nedalyvauja politinėje veikloje, o panaudai gavusios turtą Laisvės alėjoje, dar kažkur – tokiose vietose, kurios yra žymiai patrauklesnės kitai veiklai“, – prieš kurį laiką komentavo savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Akibrokštas: Sodra jauną mamą prilygino pensininkei

Avarija Petrašiūnuose: po automobilių susidūrimo prireikė medikų pagalbos

„Mojo Lounge“ ruošia Kauno naktinį gyvenimą dar vienam laipteliui

Smurto proveržis Kauno apskrityje: kentėjo nuo pažįstamų žmonių

Vėlų vakarą Kauno rotušė nusidažė purpuru

Pasiūlė idėją, leisiančią pakelti vidutinį atlyginimą iki 1440 eurų ir susigrąžinti emigrantus

Dalyje Kauno regiono kelių eismo sąlygas sunkina plikledis

Prašo pagalbos: ieškomas Kaune merginą nuskriaudęs vairuotojas

„Queen“ koncertas Kaune: gerbėjai prie scenos laukė 5 valandas

Šį savaitgalį šviesų festivalio taikinyje – vienas seniausių Kauno pastatų