Lietuvos beisbolo rinktinė triumfavo Europos čempionato B divizione

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos vyrų beisbolo rinktinė šeštadienį pirmą kartą triumfavo Europos čempionato B diviziono antrosios grupės turnyre Lenkijoje ir pelnė teisę pirmą kartą istorijoje patekti į aukščiausią divizioną bei kovoti dėl patekimo į 2020 m. Tokijo olimpiadą.

Turnyro finale lietuviai šeštadienį net 8:3 nugalėjo prieš dvejus metus vietą Europos čempionato elite praradusią Rusijos komandą. Lietuvos rinktinei du taškus pelnė 42-ejų metų Evaldas Žarkaitis, po vieną – kitas veteranas, 45-erių metų Aivaras Jacyna, Vidmantas Kolduba, Edvardas Matusevičius, Andrius Polikaitis, Andrius Stravinskas ir Marijus Dargis.

Komandos treneris – Virmidas Neverauskas. Rinktinėje žaidžia 4 kauniečiai Tomas Michalskis, Andrius Stravinskas, Marijus Dargis bei Aivaras Jacyna.

2019 metais vyksiančiame Europos čempionate dalyvaus 12 komandų. Jame bus kovojama ir dėl vietos 2020 metų olimpinėse žaidynėse. Beisbolą įtraukus į olimpinių žaidynių programą, Europos čempionatas iš 2018 metų perkeltas į 2019.

Kadangi 2018 metais vyks dar vienas B diviziono čempionatas, Lietuvos rinktinė kartu su šiais metais pirmoje grupėje triumfavusiais austrais 2018 metais žais tarpusavyje dėl patekimo į 2019 metų Europos pirmenybes. Planuojama, kad bus žaidžiama iki dviejų pergalių.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Universiteto laukia pokyčiai: paskelbė konkursą rektoriaus pareigoms užimti

Pokyčiai „Žalgirio“ ekipoje: atsisveikino su Dee Bostu.

Pradėtas paskutinis A. Mickevičiaus gatvės rekonstrukcijos etapas

Svarstoma plačiau naudoti biometrinius duomenis

Kauno rotušės aikštėje - greitai tirpstantys stebuklai

Vilijampolėje partrenktos mergaitės atsidūrė ligoninėje

Kauno valdžia nusitaikė į mokyklas: laukia daug permainų, kurios patiks ne visiems

2018-ųjų biudžetas: kiek gaus pensininkas, mokytojas, prezidentas

Suskaičiuota, kiek gyventojų šiemet paliko Lietuvą

Smurto atvejis Laisvės alėjoje: kaip reagavo aplinkiniai?