Pateikia saugomų šalies teritorijų žemėlapį ir kviečia keliauti

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras pristatė išsamų nacionalinių ir regioninių parkų lankytinų vietų žemėlapį.

Šiemet atnaujintame žemėlapyje pateikiami visų Lietuvos regioninių ir nacionalinių parkų lankytinų vietų duomenys: apžvalgos bokštai, pažintiniai takai, gamtos objektai, piliakalniai ir kiti objektai, poilsiaviečių koordinatės. Informaciją rasti ir savaitgalio kelionę susiplanuoti galima čia.

Žemėlapis kasdien papildomas, jame jau daugiau kaip 3 tūkst. šalies lankytinų objektų, išsamiai aprašytų, su nuotraukomis ir žemėlapyje pažymėta tikslia vieta. Sąraše pateikiamas nacionalinių ir regioninių parkų sąrašas, tarp jų ir Kauno marių regioninis parkas, kuriame daugybė lankytinų objektų: Kadagių slėnis, Pažaislio vienuolyno ansamblis ir pažintinis takas, Žiegždrių geologinis takas, Dovainonių atodanga, Kalniškių konglomeratų atodanga, Lašinių piliakalnis ir galybė kitų objektų. Visą sąrašą Kaune lankytinų objektų rasite čia.

Lankytojų centras ragina aktyviai keliauti po gamtą, saugomas teritorijas, pažinti krašto ypatingas lankytinas vietas bei gerai praleisti laiką, juolab, kad šios saulėtos dienos tam puikiai tinka.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietis E. Riabko tapo Europos F2 vandens formulių vicečempionu

Pirmą kartą lietuje vykusios futbolo varžybos panemuniečiams atnešė pergalę prieš sunkiasvorę žvaigždžių komandą FK „Prelegentai“

Festivalis „Broma Jazz" sukvietė įvairiausių džiazo stilių gerbėjus

Rasta nuskendusi moteris

Nauji reikalavimai gali užkirsti kelią šalyje rengti dvi populiarias loterijas

„Kaunas Jazz“ įkūrėjas J. Jučas: kitų metų festivalį iš dalies gaubia nežinia

Ministrai – prieš kovinių ir pavojingų šunų bei jų mišrūnų sąrašo naikinimą

Gyventojai tebekeičia buvusius pinigus, bet apyvartoje dar yra beveik 0,5 milijardo litų

Ką vertėtų žinoti, kad permanentinio makiažo paslauga netaptų ilgalaikiu nemalonumu?

Nemokamai vežtis dviratį traukiniu siūlo daugiau krypčių