Kas vyksta Kaune liepos 14-16 dienomis? (renginių kalendorius)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Laikas bėga neįtikėtinai greitai ir savaitgalis žymi įpusėjusią vasarą. Šia proga, rodos, net ir dangus nori pasidžiaugti – visą savaitę Lietuvą merkęs lietus pasitrauks ir savaitgalį galėsime mėgautis vasaros saule. Detalesnę orų prognozę skaitykite čia. Geri orai žada ir gerus renginius Kaune ir Kauno apskrityje.

Kvapų naktis

Penktadienio pavakarę VDU Botanikos sode tvyros magiška atmosfera. Tradicija tapęs renginys „Kvapų naktis“ kviečia išskirtinei pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu. Aukštosios Fredos dvaras bus prikeltas naujam gyvenimui, skambės akustinė muzika, o svajingi kvapai užburs taip, jog norėsis, kad vakaras nesibaigtų. Renginys mokamas.

Šilainiai project

Ar žinojote, jog Šilainiuose yra Paryžius? Nesijaudinkite, jūs ne vieninteliai. Būtent todėl Šilainių menininkai ir mąstytojai vienijasi ir siekia į Kauną sugrąžinti Paryžiaus idėją – kultūrinės įtraukties centrą, kuri žadintų miegamojo rajono gyventojų dalyvavimą kultūriniuose ir bendruomeniniuose renginiuose. Vienas iš tokių jau šeštadienį nuspalvins VIII fortą. Renginiai nemokami.

Dviračiais į Kadagių slėnį

Kaunas pamažu virsta dviračių miestu ir tai įrodys smagus dviračių žygis iš Kauno širdies į vasara kvepiantį Kadagių slėnį. Pakeliui laukia pažintinės ekskursijos ir daug geros nuotaikos. Svarbiausia turėti dviratį ir būti nusiteikus pasportuoti. Dalyvavimas nemokamas.

Mėlynių festivalis

Norintiems pabėgti iš miesto ir sustiprinti ryšius su kitomis apskritimis siūlome ties Kauno apskrities riba esančius Lekėčius ir jų Mėlynių festivalį. Varžytuvės, koncertai ir galimybė pabuvoti mėlynių krašte. Festivalis nemokamas.

Debesų diena

Sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje esate kviečiami ne dangaus stebėti – debesys versis iš po automobilių ratų. Renginys mokamas.

Dar didesnę aibę renginių tradiciškai rasite mūsų renginių kalendoriuje. Gražaus ir saulėto savaitgalio jums linki portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius pašiurpino vaizdas gatvėje: ieško mažamečio mamos

Papiktino dvigubi standartai: „prastesniuose“ mikrorajonuose - gerokai prastesnės ir sąlygos

Kauno rajone atidaryta nauja gamykla

Be intrigų: „Žalgiris“, įveikęs svečius iš Kėdainių, žengia į LKL pusfinalį

Studentai vėl suksis vėju: festivalį perkelia į netradicinę aplinką

Kaune pagerbtas „Poezijos pavasario“ laureatas poetas ir vertėjas A. Grybauskas

Geriausi F2 pilotai – jau Kaune: šeštadienį startuos vandens formulių čempionatas

Dalijasi skaitytojai: amerikietiško mokyklinio autobuso nuotykiai Kauno centre (video)

Kaune bręsta boikotas: „Žalgirio“ rungtynės su „Nevėžiu“ gali neįvykti

Kauno „Akropolyje“ prasidėjo „Jamam“ dienos – kviečia atvažiuoti nemokamai