Kas vyksta Kaune liepos 14-16 dienomis? (renginių kalendorius)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Laikas bėga neįtikėtinai greitai ir savaitgalis žymi įpusėjusią vasarą. Šia proga, rodos, net ir dangus nori pasidžiaugti – visą savaitę Lietuvą merkęs lietus pasitrauks ir savaitgalį galėsime mėgautis vasaros saule. Detalesnę orų prognozę skaitykite čia. Geri orai žada ir gerus renginius Kaune ir Kauno apskrityje.

Kvapų naktis

Penktadienio pavakarę VDU Botanikos sode tvyros magiška atmosfera. Tradicija tapęs renginys „Kvapų naktis“ kviečia išskirtinei pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu. Aukštosios Fredos dvaras bus prikeltas naujam gyvenimui, skambės akustinė muzika, o svajingi kvapai užburs taip, jog norėsis, kad vakaras nesibaigtų. Renginys mokamas.

Šilainiai project

Ar žinojote, jog Šilainiuose yra Paryžius? Nesijaudinkite, jūs ne vieninteliai. Būtent todėl Šilainių menininkai ir mąstytojai vienijasi ir siekia į Kauną sugrąžinti Paryžiaus idėją – kultūrinės įtraukties centrą, kuri žadintų miegamojo rajono gyventojų dalyvavimą kultūriniuose ir bendruomeniniuose renginiuose. Vienas iš tokių jau šeštadienį nuspalvins VIII fortą. Renginiai nemokami.

Dviračiais į Kadagių slėnį

Kaunas pamažu virsta dviračių miestu ir tai įrodys smagus dviračių žygis iš Kauno širdies į vasara kvepiantį Kadagių slėnį. Pakeliui laukia pažintinės ekskursijos ir daug geros nuotaikos. Svarbiausia turėti dviratį ir būti nusiteikus pasportuoti. Dalyvavimas nemokamas.

Mėlynių festivalis

Norintiems pabėgti iš miesto ir sustiprinti ryšius su kitomis apskritimis siūlome ties Kauno apskrities riba esančius Lekėčius ir jų Mėlynių festivalį. Varžytuvės, koncertai ir galimybė pabuvoti mėlynių krašte. Festivalis nemokamas.

Debesų diena

Sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje esate kviečiami ne dangaus stebėti – debesys versis iš po automobilių ratų. Renginys mokamas.

Dar didesnę aibę renginių tradiciškai rasite mūsų renginių kalendoriuje. Gražaus ir saulėto savaitgalio jums linki portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žadama naujovė: skubią pagalbą kai kurie žmonės galės išsikviesti vaizdo skambučiu

Raudondvario dvaras - tarp istorijos ir šių dienų: neblėstanti grožio harmonija (nuotraukų galerija)

Orai: pataria pasidžiaugti saulėtomis dienomis

TOP 10: kur Lietuvoje geriausia keliauti su šeima

Taksi paradoksas: važiuoji ten pat – moki skirtingai

Kaune – filmo apie kultinę grupę nemokamas seansas

Vyras įtariamas seksualiai išnaudojęs nepilnametę anūkę

Šilainių aktyvistas piktinasi vis atidedamais šaligatvių tvarkymo darbais

Nuostolių pridaręs BMW vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos

Aukštas pareigas užimantis kariškis sulaukė bausmės