Vyks Kaune šiandien (Liepos 11 d.)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jeigu vakar mėgavomės vasara, tai šiandien jos turėsime vos kelias valandas. Oras antradienį Kaune bus tvankus, ankstyvas rytas dar apdovanos saulės spinduliais, tačiau dar pirmoje dienos pusėje pradės tvenktis debesys ir sulauksime liūties, kurią gali lydėti ir perkūnija. Temperatūra dieną įšils iki 28 laipsnių šilumos. Vakarop lietus aprims, bet debesys sklaidytis neskubės. Detalesnė prognozė – čia.

Miesto meras Visvaldas Matijošaitis, kaip įprasta bus paskendęs miesto reikaluose – iki pat pietų jis dalyvauja įvairiuose posėdžiuose, dirba su darbo grupėmis. 13 val. meras išlydės Kauno miesto neįgaliųjų sportininkų delegaciją į Olimpines kurčiųjų žaidynes. O daugiau apie jo žygdarbius ir kasdienybę sužinosime ir spaudoje – 14:00 val. V. Matijošaičio laukia interviu žurnalui „Laima“.

Nepoilsiaus ir mero pavaduotojai. Simonas Kairys išvyksta į komandiruotę Lenkijoje. Rasa Šnapštienė 15:00 val. dalyvaus Savižudybių prevencijos koordinavimo komisijos susitikime.

Temos aktualumą jaučiame ir mes – antradienio rytą primename jums priklausomybių eksperto komentarą šia tema ir skaitytojų diskusiją, ką daryti su problema susidūrus akis į akį.

Tiesa, nors orai ne kokie, šiandien vis tiek yra siūloma Kauną pamatyti kitu kampu ir užuot ieškojus neatrastų vietų šmirinėjant gatvėmis, šokti į baidarę. Daugiau informacijos apie plaukimus rasite čia.

1987 m. liepos 11-ąją žmonių skaičius pasaulyje viršijo 5 milijardus. 1989 m. Jungtinių tautų organizacija rekomendavo šią dieną paskelbti Pasaulio gyventojų diena. Taigi, šios dienos proga būkime vieni kitiems draugiški ir pasveikinkime vardo dieną švenčiančius – Benediktą, Vilmantą, Šarūnę, Pijų ir Kiprą, o kaip jums šiandien seksis – pasakys žvaigždės (horoskopus galite rasti paspaudę čia).

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šį klausimą pasiūlė užduoti visiems išgeriantiems: jį supras tik alkoholikas

Avarija Aleksote sutrikdė eismą: į ligoninę išvežtas žmogus

Valstybės šimtmečio sutiktuvės: kaip šventė Kaunas (renginių apžvalga)

KMT turnyre krepšinio kamuoliais su vilniečiais susikovęs „Žalgiris“ triumfavo

Kaune sulaikyti du vyrai, vykdę plėšimus ir šaudę iš ginklo

Kaunietis neapsikentė politikų įžūlumo per vasario 16-ąją ir davė grubų atkirtį

Viešbutyje prie Kauno autobusų stoties rastas mirusios moters kūnas (papildyta)

Šilainiuose, namuose rastas nužudytas vyras

Įvykis Trečiajame Kauno forte: bandoma išvengti žalos gamtai

Atskleista, kokiose netradicinėse vietose santuokas registravo kauniečiai