Ką laisvalaikiu veikia Kauno pareigūnai?

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę Kaune nerimo aistros. Nepaisant visų netikėtų įvykių bei pasiruošimo savaitgalio renginių fiestai, būtent šiam miestui teko garbė užbaigti 23-ąjį policijos senjorų krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo 9 policijos pareigūnų komandos. Mažajame finale Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) komanda nesunkiai 94:73 įveikė Panevėžio apskr. VPK. Tuo tarpu didžiajame finale Kauno apskr. VPK nesulaukė didelio pasipriešinimo iš suvalkiečių ir įveikė juos 100:59. Laimėję turnyrą trečius metus iš eilės, kauniečiai pereinama taure galės džiaugtis ilgai – ji lieka jų rankose visam laikui.

„Kaune išskirtinai geros sąlygos sportui. Kriminalinės policijos biuro centre turime krepšinio, kovinių sporto šakų sales. O ir Lietuvos policijos mokykla visai šalia“, – džiaugiasi vienas iš senjorų komandos senbuvių, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariato viršininkas, Giedrius Klimavičius. Pasak jo, dauguma Kauno apskr. VPK pareigūnų žaidžia krepšinį, mėgsta šią sporto šaką. „Tai bene populiariausia sporto šaka mūsų šalyje. Ši aistra neaplenkia ir mūsų. Be to, turime būti fiziškai gerai pasiruošę, nepriklausomai nuo mūsų amžiaus. O šis pomėgis prie to tikrai prisideda. Jaučiame ypatingą vadovų palaikymą, kad pareigūnas privalo būti sportiškas.“, – tęsia jis.

Jam antrina ir Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 2-ojo skyriaus vyresnysis specialistas Antanas Gelažius: „Kiekvienas pareigūnas turi sportuoti. Bendram fiziniam pasirengimui per savaitę skiriamos ne mažiau 2 val. Papildomas laikas skiriamas šaudybai ir fizinės prievartos pratyboms“. Nors krepšinis, pasak jo, itin populiarus ne tik kauniečių, bet ir kitose apskrityse dirbančių pareigūnų tarpe, pareigūnai propaguoja įvairiausias sporto šakas: „Lietuvos sporto renginių plane – 21 sporto šaka. Pareigūnai užsiima tikrai įvairiausiomis sporto šakomis – jų tarpe daug bėgikų, šaulių, šachmatininkų ir kt.“.

Kauno apskr. VPK šiandien sudarytos kelios žaidėjų lygos, kurios nuolat dalyvauja ne tik policijos pareigūnų, tačiau ir miesto pirmenybėse, užima prizines vietas. „Vienos iš įsimintiniausių varžybų mums su kolegomis – 2005 m. vykęs Europos policijos čempionatas, kur Lietuvos policijos komanda iškovojo pirmąją vietą. Tapome Europos policijos čempionais. 2009 m. turėjome garbės sužaisti draugiškas varžybas ir su „Žalgirio“ komanda. Iš tiesų džiaugiamės kiekvienomis rungtynėmis ir kiekviena pergale“, – pasakoja G. Klimavičius. Paklausus, ką darote, kai komandai pritrūksta motyvacijos, ir kokie ateities planai, pareigūnas nedvejoja: „Motyvacija – žiūrėjimas į priekį. Kaip ir kasdieniame savo darbe, stengiamės tobulėti, padrąsiname vienas kitą, padedame vienas kitam. Klausiate kokie ateities planai? Ir toliau dirbti vardan kitų bei rodyti pavyzdį ir mūsų jauniesiems pareigūnams – tik savo pavyzdžiu, meile darbui ir sportui galime užkrėsti ir kitus“.

„Savo žaidimu, kaip ir darbais, stengiamės įrodyti, kad bendras tikslas, bendras siekis mus be galo vienija. Stipri ir vieninga kaip kumštis komanda!“, – Kauno apskr. VPK kolektyvu džiaugiasi Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Laisvės alėjos rekonstrukcijos tąsa: kaip kovos su dulkėmis ir keis legendinį fontaną

Įspūdingų akimirkų pripildytos varžybos: prieš lietuvius krito ir Japonijos rinktinė (foto)

I. Zasimauskaitė susitiko su dvasiniu mokytoju iš JAV: be šio kelio - nebūčiau laimėjusi „Eurovizijos“ atrankos

„X Faktorius“ Kaune ieškos būsimų Lietuvos muzikos žvaigždžių

Etikos komisijos taikiklyje - būrys V. Matijošaičio patarėjų

„Danske Bank“ traukiasi iš Lietuvos

„ChangeMakers’ON“ ekspertas M. Čiuželis meta iššūkį: kaip „įveiklinti“ senjorus?

Vestuvės kalėjime: Kaune nužudytos žurnalistės žudikas pasipiršo uždaužyto Matuko mamai

Kitokios lenktynės Kauno rajone: dalyviai suvažiuos iš dešimties šalių

Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už mėsos produktus