Išmaniąją televiziją kauniečio namuose įdiegę technikai: kitaip neleidžia techninės galimybės (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

131 KOMENTARAS

 1. Zilvius 2017/04/24 10:05

  :) Nera techniniu galimybiu :)) Ta prasme nera techniniu galimybiu nupirkt deze ir viska tvarkingai sumontuot.Cirkas.Reikejo nepasirasinet sutarties kol normaliai nesutvarkys.

 2. Dede 2017/04/23 10:06

  Dar cia ne viskas,palaukit kol prades viskas striginet, dinginet televizija,nuluzinet internetas, o kalte bus suversta paciam klientui, del to kad kazka pajudino ir sutvarke bardaka

 3. DVB-T2 2017/04/23 09:34

  Taip išeina kad abonentas nori kad butu grąžu bet pats nė piršto nepajudins tokie po sutarties pabėga ir kai demontuojama yranga jai gražiai sumontuota demontuojant lieka skylės sienoi poto burbulioja kaip čia atrodo tai čia teisingai sumontuota viskas kabo jokiu skiliu saunuolis meistriukas..

 4. rj 2017/04/23 02:01

  Aha, dykai nepadarė, tai pasiskundė. Dar verkiat kad Lietuvoj blogai. O ir bus blogai kol pradėsit mokėt už suteiktas paslaugas, o ne prašinėt, kad kas ką gal kaip nors nemokamai padarytų.
  Atvažiavo meistras, rado įvadą, pajungė mazgus ir viskas, nes tikriausiai gręžti neleido, kad pritvirtinti įrangą prie sienos, nes kaip matosi kitoj foto, įranga perkelta į kitą vietą ir sudėta į dėžę, nes toks buvo planas po remonto. Mokėti aišku nenorėjo už dėžę, montavimo darbus ir laiką, tai teko pačiam pasidaryt ir auksiarankiu apsiskelbt. Apgailėtina

 5. * 2017/04/22 19:15

  O prie ko cia Cgates, ju darbas prijungti iranga ir uztikrinti kad viskas veiktu, jeigu buto savininkas nori kad jam uz dyka kazkas atliktu spintu statymus tai jis kosmonautas. Pirma pats pasidaryk deze i kuria susidesi visa iranga ir tada kviesk. As irgi taip pakabinciau, jei savininkas yra skrudzas, arba mokek 100€ sudesiu graziai.

  • :D 2017/04/24 09:13

   Skrudzas, ir turbut nauja nama stato, geriau mokesciu inspekcija pasidometu is kur gyvenant Lietuvoje naujas namas, turbut nesvarus pinigai.

 6. xroniskas auhoholikas 2017/04/22 11:19

  Jagu As butau cgates atstovas, tyliu snukiu nusipjauceu kabelius, susikrauceu savo yranga y lagamina, tyliai parodyceu iseidamas atitinkama pyrsta ir tegu sedi ciuvas be interneto ir telewizios…

 7. Prieš rašant tokius straipsnius pirma suderinkite, kad fotografijose sienos bent jau būtų vienodos :D o čia išvis skirtingos foto skirtinguose namuose, ir kitas dalykas, seip visur kur ivedineja interneta tai uz komutacines spintas ima papildomus pinigus ir klijentas visada gali uzsakyti toki dalyką papildomai sumokejes :)

 8. Vartotoja 2017/04/21 17:15

  Cgate interneto sparta nesiskundžiu, bet administraciniu darbu tai tyliu. Kaskart reikia rašyti ir aiškintis dėl neteisingų sąskaitų, ar galų gale kodėl sąskaitas rašo mirusiam žmogui, nors sutartis buvo pakeista. Žodžiu tikrai reikėtų jiems susiimti. Pastoviai turi rašyti laiškus ir aiškinti klaidas.

 9. as 2017/04/21 15:41

  Tai elektra kaulu neturi, cia japoniskas 3D montazas!!!

  :)))

 10. Ką gi, 2017/04/21 11:49

  dar vienas įrašiukas „peckelių“sąrašėlyje…

 11. Nesvarbu 2017/04/21 11:43

  o, ko Jūs visi norite? Tas technikas uždirba niekingą minimumą tikriausiai, jam greičiausiai apmokama viskas „už įrengtą tašką“. Tai, kad užsidirbtum matyt ir darai tokias „chaltūras“ ant visų snarglių. Esmė ta, kad tuos visus pajungimus galima standartiškai iškart sukomutuot į kažkokią dėžę normalią ir taip pagreitint visą įvedimo procesą 5 kartus, tačiau proto ten neužtenka taip sugalvot, nes tai papildomi kaštai.

 12. a 2017/04/21 10:37

  Isspresime problema artimiausiu metu – juokdariai, zmogus jau ja issprende pats. Nes ‘ale’ atestuoti cgates specialistai neturi techniniu (matomai ir protiniu) galimybiu to padaryti. Geda geda geda!

 13. Dainius 2017/04/21 08:53

  man labiau panašu, kad žmogus darėsi remonta, pats viska gražiai suvyniojes pakabino virš staktos, o po remonto sukišo i dežute ir viskas ok :)

 14. Rūta 2017/04/21 01:33

  Pas kaimyną vedė cgates internetą,tai visą laiptynė savatgalį liko be televizijos ir interneto.Kai paskambinau ir pradėjau „putotis“nes jau nervai nelaiko su tokais technikais.Atsiuntė meistrą iš Vilniaus.Tas pajungė keliems butams kiti vėl liko be ryšio.Vėl atsiuntė kitą.Per dvi dienas 3 meistrai buvo,kol pagaliau vienam pavyko.Žiauru kas ten vadovauja „šaraškino kontora“.Laukiu kol sutartis pasibaigs!

 15. as 2017/04/20 20:07

  negi jus norit kad jums remontus padarytu matos kad virs duru ner kur det reik dezes, kuria turi pats zmogus pasirupinti :)

  • Zilvius 2017/04/24 10:07

   Is kur zmogus zino kokia ta deze turi buti kokie irangos kabaritai.Irangos montuotojai iskart turejo ivertinti situacija, kad bus grybas.Galima atsivesti visa iranga jau sumontuota dezeje, kabelius pajungei ir viskas.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dvigubos „Eurolygos“ savaitės nesėkmė: žalgiriečiams nepavyko įveikti Madrido komandos

N. Venskienė JAV stojo prieš teismą: dėl susiklosčiusių aplinkybių grąžinimas į Lietuvą atidėtas

Valstybė rems mokslus užsienyje pasirinkusius talentus, bet po studijų teks grįžti į Lietuvą

STT įtarimų sulaukęs kadetų licėjaus vadovas atleistas iš pareigų

Liudininkas papasakojo apie mergaitę Draugystės parke talžiusius jaunuolius: visas mikrorajonas įbaugintas

Nustatyti mergaitę sumušę asmenys: baudžiamojon atsakomybėn traukiami nebus

Kaltinimų strėlės žinomam restoranui: oficialiai moka grašius, o svaidosi „vokeliais“

Kauno centre pastatyti automobilį bus lengviau - išbandoma nauja sistema

Žaliakalnyje – šimtamečio ąžuolo gelbėjimo operacija

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas vasaros laikas