Geriausi šalies specialistai nemokamai atkurs šypsenas net septyniems kauniečiams

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečius metus iš eilės rengiamas unikalus, analogų Lietuvoje neturintis estetinio plombavimo konkursas „Estetiko“ – šiais metais Kaune grįžta su dar didesniais tikslais.

Šypsena grąžina pasitikėjimą savimi

Septyni šalies gydytojai odontologai bus suburti tam, kad savo patirtimi, žiniomis ir moderniomis medicinos technologijomis pašalintų įgimtus ar įgytus šypsenos netobulumus ir taip padėtų žmonėms žengti į naują, pilnavertį gyvenimą. Pasak estetinių restauracijų specialistų, estetinis plombavimas suteikia plačias galimybes išspręsti išvaizdos, o kartu ir psichologines problemas, kurios sugrąžina pasitikėjimą savimi.

Konkursas „Estetiko“ yra išskirtinis tuo, kad šypseną pacientams sugrąžins patys geriausi šalies estetinio restauravimo specialistai. Konkurso iniciatorė gyd. Eglė Kunčiuvienė džiaugiasi, sulaukusi didelio susidomėjimo šiuo išskirtiniu konkursu ir yra įsitikinusi, kad tokie konkursai skatina gydytojus siekti vis geresnių rezultatų taip gerinant pacientų gydymo kokybę.

„Estetines restauracijas atliekančio gydytojo odontologo atsakomybė prieš pacientą labai didelė. Gerai pritaikytos restauracinių medžiagų spalvos, tinkamai atstatyta anatomija, atkurti individualūs dantų bruožai gali ženkliai pagražinti žmogaus šypseną, padaryti jį laimingesniu žmogumi vos per vieną dieną“, – sakė gyd. E. Kunčiuvienė.

Konkurso pabaiga nenumaldomai artėja

Iki konkurso pabaigos liko visai nedaug. Gegužės 4 dieną planuojama paskelbti finalinį septintuką, kuris keliaus į klinikos „Neodenta“ paruoštus kabinetus, kur kiekvienas specialistas, turėdamas vieną asistentą, gyvai demonstruos savo sugebėjimus. Viską stebės ir vertins kompetentinga estetinio plombavimo konkurso „Estetiko“ komisija.

O jau antroje gegužės pusėje tiek gydytojai, tiek pacientai su nekantrumu lauks iškilmingos, prestižinės geriausių Lietuvos estetinės odontologijos meistrų apdovanojimų ceremonijos, žyminčios didelį ir labai svarbų mūsų šalies estetinio plombavimo specialistų šuolį į priekį.

Geriausius rinks kompetentinga komisija

Jau daugiau, kaip 20 metų estetinių restauracijų srityje dirbanti ir daugelio tarptautinių konkursų finalininkė gyd. E. Kunčiuvienė atkreipia dėmesį, kad „Estetiko“ konkursui suburtą komisiją vienija profesionalumas ir išskirtinis dėmesys estetikai.

Komisijos nariai – tai skirtingų specializacijų lektoriai ir estetinio plombavomo ekspertai – E. Kunčiuvienė, R. Marus, J. Mickevič, V. Valienė, I. Linkytė – Sližienė, L. Abraškevičiūtė, A. Juzėnas ir Ž. Budrevičius. Vertinimo komisiją papildo trys grožio ir estetikos žinovai: aktorius, lektorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius, etiketo specialistas E. Stancikas, choreografas, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis, etiketo žinovas S. Skambinas, ir šiuolaikiškos moters idealą įkūnijanti Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) prezidentė J. Bartaškienė. Komisijos nariai puikiai supranta, kad šypsenos svarba yra neišmatuojama – juk ji nieko nekainuoja, o dovanoja labai daug.

„Konkursas „Estetiko“ – tai unikali galimybė išreikšti gydytojams ne tik savo artistinius sugebėjimus, bet ir atiduoti dalį savęs kitam žmogui, pasidalinti tuo ką moki daryti geriausiai. Šio konkurso rezultatas – vienetinis rankų darbas, tai unikalus požiūris į pacientą kaip į žmogų o ne pinigų šaltinį, kurio taip trūksta šiais greito biznio laikais“, – įsitikinęs S. Skambinas.

Kviečia susigrąžinti tobulą šypseną

Kenčiate dėl savo šypsenos ir tai neleidžia gyventi visaverčio gyvenimo? Manote, jog to pakeisti neįmanoma? Estetinio plombavimo konkursas „Estetiko“ – tai galimybė, kurios jūs laukėte labai ilgai.
Pildykite anketą ir leiskite geriausiems šalies estetinio plombavimo specialistams sugrąžinti Jums šypseną.

Anketą galite rasti čia.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasikeitimai: ruošiamas naujas sprendimas dėl mokesčių „Sodrai“

Namuose nukentėjo mažametis: motina atsidūrė areštinėje

Nelaimė naktiniame Kaune: pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė vyrą

Net ir be dviejų žaidėjų likę turkai nebijo „Žalgirio“: norime revanšo ir pergalės

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų

Signalai iš Vakarų - plačiai naudojama kiniška ryšio įranga gali būti nesaugi

Avarija Savanorių prospekte - žmogui prireikė medikų pagalbos (vaizdo įrašas)

Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus