Jubiliejų švenčiantis O. Vyšniauskas: negalėčiau gyventi be muzikos ir gamtos

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 19 d. vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Ovidijus Vyšniauskas minės savo 60 – ąjį gimtadienį, tačiau šventės rengti kol kas neskuba.

Lauks šilumos

Pokylio Kaune įsikūręs sukaktuvininkas kol kas rengti neketina – į jį artimuosius pakvies, kai prie namų sudygs pavasarinė žolė, pražys medžiai ir bus galima lepintis saulės voniomis terasoje.

„Esu gamtos vaikas, o vandenyje galėčiau praleisti 24 valandas per parą, todėl ir gimtadienį norėčiau minėti ne užstalėje”, – teigė pramogų atstovas, negalintis įsivaizduoti savęs be „pabėgimų į gamtą”.

O.Vyšniauskas su šypsena pripažįsta, jog, matyt, meilė ežerams ir miškams galėjo atsirasti ir dėl jo zodiako ženklo.

„Kasdieninėmis bendromis prognozėmis, kurios skelbiamos spaudoje ar internete, visiškai netikiu. Tačiau tame, kaip bendrai apibūdinami kiekvieno horoskopo ženklo atstovai, yra nemaža dalis tiesos“, – pasakojo jis.

Svarbi bendruomenė

Sakoma, kad po Žuvies ženklu gimusiems vyrams svarbiausia yra užmegzti teisingus santykius su žmonėmis, jie geriausiai jaučiasi būdami bendruomenėje. Jei darbą dirba vieni, gali atsitikti ir taip, kad jis liks neatliktas, o Žuvys pasiduos savo nuotaikoms.

Žuvų ženklo atstovai jaučiasi savo stichijoje, kai reikia padėti kitiems, jiems būdingas teisingumo pojūtis.

Po Žuvies ženklu gimę vyrai gyvena labiau širdimi negu protu, todėl turi daug tikrų ir atsidavusių draugų – santykiuose su bičiuliais Žuvys bet kokia kaina siekia taikos ir sutarimo, nemėgsta veltis į nereikalingus ginčus. Sunkiomis dienomis jos padeda aplinkiniams prasiblaškyti, pripildo gyvenimą džiaugsmo ir romantikos. Žuvys yra labai jautrios, reikalauja daug meilės ir rūpesčio.

„Na, man duoti visada būdavo smagiau nei imti. Dažnai padedu žmonėms. Nors esu labai užimtas, suprantu, kad kitų tempas ne menkesnis. Kodėl tad nepadarius ko nors tokio, kas bent kažkiek palengvintų brangiems žmonėms dieną?”, – svarstė O. Vyšniauskas.

Jis įsitikinęs – tiek geri, tiek blogi darbai yra atlyginami, o atpildas už bet kokius poelgius ateina labai greitai. Dažniausiai iš tos pusės, iš kurios nė nesitiki.

Jaunystėje buvęs gana karšto būdo, atlikėjas jau ne vienerius metus vadovaujasi senolių išmintimi, bylojančia, kad pyktis neverta, nes vis tiek teks taikytis.

Švęs su gerbėjais

O.Vyšniauskas sakė gimtadieniui gaunąs gana įprastas, su jo pomėgiais ar buitimi susijusias dovanas, tačiau kai kurios jubiliejaus proga gautos dovanos pranoko visus lūkesčius. Tačiau gimtadienio dieną ramiai ketinantis praleisti O. Vyšniauskas tvirtino dar spėsiąs pasimėgauti dėmesiu.

Su nekantrumu jis laukia artėjančių koncertų Kauno „Žalgirio” ir Klaipėdos „Švyturio“ arenose. „Tada ir atšvęsime! Publika dainuos, o aš jai pritarsiu!“, – su šypsena kalbėjo O. Vyšniauskas.

Jis pridūrė, jog kitaip gyventi nebegalėtų – nei muzikos, nei pabuvimo gamtoje atsisakyti nesugebėtų. „Šios dvi svarbios mano gyvenimo pusės papildo viena kitą. Pabūnu kelias dienas vienatvėje, pažvejoju, o tuomet – vėl pas tuos, kuriuos myliu. Pas publiką!“, – sakė jubiliatas.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasikeitimai: ruošiamas naujas sprendimas dėl mokesčių „Sodrai“

Namuose nukentėjo mažametis: motina atsidūrė areštinėje

Nelaimė naktiniame Kaune: pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė vyrą

Net ir be dviejų žaidėjų likę turkai nebijo „Žalgirio“: norime revanšo ir pergalės

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų

Signalai iš Vakarų - plačiai naudojama kiniška ryšio įranga gali būti nesaugi

Avarija Savanorių prospekte - žmogui prireikė medikų pagalbos (vaizdo įrašas)

Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus