Klaipėdos „Neptūnas“ sugadino Š. Jasikevičiaus gimtadienio vakarą: Kauno „Žalgirį“ įveikė jo paties tvirtovėje | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2017/03/05 19:21

Kovo 5-ąją gimtadienį mininčio Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai neįteikė savo treneriui dovanos: „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate Kauno „Žalgiris“ 69:78 (16:20, 18:28, 20:11, 15:19) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ komandai.

Po dviejų kėlinių svečiai iš uostamiesčio dar pirmavo solidžia 14-os taškų persvara – 48:34.

Po pertraukos kovo 5-ąją 41-ąjį gimtadienį mininčio Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ėmė tirpdyti skirtumą.

Prieš lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ vis dar pirmavo 59:54.

Atrodė, kad žaliai balti netrukus pavys svečius ir perims iniciatyvą į savo rankas. Įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė tik taškas – 66:67.

Bet „Neptūnui“ pavyko išsaugoti labai trapų pranašumą. Likus pusantros minutės Klaipėdos komanda pirmavo saugia 6-ių taškų persvara – 75:69. Lukas Lekavičius prametė tritaškį, o uostamiesčio klubo pergalę įtvirtino Arno Butkevičiaus tolimas, taiklus šūvis.

Dar buvo likusios 33 sek., tačiau Š. Jasikevičius nebeprašė minutės pertraukėlės, leido patiems žalgiriečiams priimti paskutinius sprendimus. Žaliai balti nebesukūrė stebuklo ir turėjo pripažinti svečių pergalę.

„Neptūnas“ tapo pirmąja ekipa, kuri „Žalgirį” įveikė Kaune.

Rezultatyvumas

„Žalgiris“ (22/3): Artūras Milaknis 14, Edgaras Ulanovas 11, Augusto Lima 9, Kevinas Pangosas ir Brockas Motumas po 8.

„Neptūnas“ (14/11): Christopheris Loftonas 20, Danielis Ewingas 15, Jerai Grantas 12, Mindaugas Girdžiūnas 11.

Įdomi komandų statistika

• Šiemet abi komandos jau susidūrė tris kartus ir visose akistatose pergales šventė žaliai balti.
  • LKL pirmenybėse spalio mėnesį Kaune „Žalgiris“ nugalėjo 77:67. Uostamiestyje vykusiame mače svečiai iš Kauno 95:67 nepaliko jokių vilčių šeimininkams.
  • Trečiąkart ekipos susitiko Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje, permainų purtytas „Neptūnas“ kauniečiams neprilygo 58:81.