LKL: „Žalgiris“ įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ | Kas vyksta Kaune

LKL: „Žalgiris“ įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda tęsia pasirodymą Lietuvos krepšinio lygoje ir pirmadienį užtikrintai, rezultatu 56:63, įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Susitikimo pradžioje komandos puldamos krepšį nežibėjo: du taškus su pražanga kauniečiams rinko Leo Westermannas, nugara sėkmingai sužaidė Edgaras Ulanovas, tačiau dar prasčiau atrodė aikštės šeimininkai, tesukrapštę du taškelius – 5:2. Rungtynėse toliau dominavo gynyba, o „Žalgiriui“ persvarą po pirmojo kėlinio krovė gudriai krepšio link prasibrovęs Kevinas Pangosas bei baudų mesti stoję L.Westermannas, Augusto Lima ir Artūras Milaknis – 12:8.

Antrajame kėlinyje gyvybės į žaidimą bandė įnešti nuo suolo pakilę Antanas Kavaliauskas ir Renaldas Seibutis – 17:10. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai toliau duso geležiniuose kauniečių gynybos gniaužtuose, o atotrūkis tarp komandų augo iki 22:10, kuomet po krepšiu buvo pastebėtas Brockas Motumas, veržliai sužaidė Lukas Lekavičius ir baudas pridėjo A.Kavaliauskas. Išradingo L.Lekavičiaus perdavimo sulaukė Paulius Jankūnas (24:11), tačiau tuomet galingą atkarpą sužaidė „Žalgirio“ gynybos galvosūkį išsprendęs Egidijus Dimša – 24:24. Prieš pat didžiąją pertrauką pranašumą svečių pusėn grąžino L.Westermanno ir B.Motumo taškai – 27:24.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir trečiojo kėlinio pradžioje – vyravo chaosas, kuris per keturias minutes „Žalgirio“ krepšininkams atnešė A.Limos dvitaškį, L.Westermanno prasiveržimą su pražanga ir E.Ulanovo tikslias baudas, bet to visiškai pakako prieš bedantį varžovų puolimą – 34:25. Šeimininkams išsinarpliojus iš gynybos gniaužtų skirtumas menko iki 34:29, tačiau čia pat jį didino kovingai sužaidę L.Westermannas ir L.Lekavičius – 38:29. Dar labiau atsiplėšti Lietuvos čempionams pavyko po galingo A.Kavaliausko žaidimo baudos aikštelėje, kuomet buvo pelnyti šeši taškai paeiliui – 44:31. Kėlinuko pabaigoje susidariusią erdvę puikiai išnaudojo dvitaškį realizavęs B.Motumas – 46:33.