Š. Jasikevičių kiek panervinęs „Žalgiris“ sutvarkė reikalus Utenoje | Kas vyksta Kaune

Š. Jasikevičių kiek panervinęs „Žalgiris“ sutvarkė reikalus Utenoje

delfi.lt 2016/11/06 19:02
Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.

Po apmaudaus pralaimėjimo Eurolygoje supykusio Šarūno Jasikevičiaus kariauna sekmadienio pavakarę atvyko į Uteną, kur sužaidė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato dešimto turo rungtynes. Nors lengva nebuvo, Kauno „Žalgiris“ (9/1) pratęsė pergalių seriją.

Devintą kartą iš eilės laimėję Lietuvos čempionai „Juventus“ (3/7) krepšininkus pranoko 90:66 (20:17, 28:22, 20:18, 22:9).

Tiesa, kaip ir pirmoje tarpusavio akistatoje, skirtumas vėl neatspindi rungtynių eigos: uteniškiai nuo pirmųjų minučių kibo svečiams į atlapus ir šalia laikėsi pusantro kėlinio (26:29). Visgi sėkmingiau antrą ketvirtį užbaigęs „Žalgiris“ sugebėjo kiek atitolti – 39:48.

Tačiau po pertraukos „Juventus“ krepšininkai Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius užklupo nepasiruošusius, spurtavo 18:7 ir atsidūrė priekyje (57:56). Bet Š. Jasikevičius netruko sustyguoti žaidimą, o tai leido kauniečiams atsakyti „sausu“ spurtu 12:0 ir susikrauti dviženklę persvarą – 57:68.

Per likusias 10 minučių Antanos Sireikos kariaunai pritrūko jėgų mesti rimtesnį iššūkį, todėl finalinis teisėjo švilpukas paskelbė apie dar vieną Laikinosios sostinės atstovų pergalę – 90:66.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Žalgirio“ arenoje LKL čempionai turėjo nemažai vargo: nors ir triumfavo 20 taškų skirtumu (90:70), žalgiriečiai šią persvarą susikrovė tik dėka įspūdingai sužaisto ketvirto kėlinio (29:9).