Olimpinių medalių lietus: M.Griškonis ir S.Ritteris Lietuvai iškovojo pirmąjį sidabrą! | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2016/08/11 17:36
DELFI / V.Dranginio nuotr.

Irkluotojų duetas Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo pirmuosius sidabro medalius Lietuvai. Irkluotojai ketvirtadienio vakarą varžėsi vyrų porinių dviviečių valčių klasės A finale ir nusileido tik kroatams.

Neseniai skelbėme, kad pirmuosius bronzos medalius Lietuvos iškovojo irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė.

30-metis M. Griškonis ir 27-erių S. Ritteris, kurie po netikėtos Rolando Maščinsko traumos į vieną valtį sėdo praktiškai žaidynių išvakarėse, 2000 metrų nuotolį plaukia ketvirtame take.

M. Griškonis ir S. Ritteris, kuris yra šios rungties dukart pasaulio vicečempionas ir dukart Europos čempionas, antrame atrankos plaukime (6 min. 29,11 sek.) ir antrame pusfinalyje (6 min. 14,61 sek.) finišavo pirmi, o bendroje įskaitoje – antri, po kroatų brolių Martino ir Valento Sinkovičių (6 min. 12,27 sek.)

Iš viso šioje rungtyje dalyvavo 13 įgulų.