Kaip atrodo namas Kaune, parduodamas už pusę milijono eurų

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Būna, jog žmonės atvažiuoja ir be jokių ketinimų pirkti. Pasitaikydavo, jog klientai atkeliauja, atrodytų, tik apžiūrėti interjero, įvairių netradicinių sprendimų ir tiek“, – sakė nekilnojamo turto ekspertas Simonas Prikockis. O kad jums nereikėtų apsimetinėti pirkėjais, portalas „Kas vyksta Kaune“ siūlo virtualiai pasivaikščioti po šį, už pusę milijono eurų parduodamą būstą.

Palemono mikrorajone esančio namo vieta pateisina tokią būsto kainą – iš kiemo pro medžius matosi Kauno marios, o kitoje pusėje sklypą supa miškingas slėnis. Taip pat namas pastatytas Kauno marių regioninio parko teritorijoje. Pasak būsto šeimininkės, vieta ir yra didžiausias šio namo privalumas.

„Gyvenamasis namas buvo suplanuotas taip, jog būtų pasiektas maksimalus sąlytis su gamta. Dideliais langais, erdvėmis buvo siekiama kiek galima geriau išnaudoti aplinkinį kraštovaizdį. Net vonioje buvo įrengtas didelis langas, kad matytusi gamta, – portalui pasakojo apie namą vipbustas.lt nekilnojamo turto ekspertas Simonas Prikockis, – Kiekvienas langas atrodo tarsi paveikslas. Juolab, kad keičiantis metų laikams keičiasi ir vaizdai.“

Pačiame sklype be gamtos taip pat neapsieita – jame auga apie 50 medžių, o rudenį atsiranda ir grybų. Taip pat įtaisyta automatinė laistymo sistema, tad laistytuvą galima pamiršti.

„Saugumo prasme geriau būti negali – eismas ne gyventojams draudžiamas, namas yra toliau nuo gatvės, tad pašalinių akių nebūna. Kitoje namo pusėje slėnis, tad nors namas atrodo mieste, iš visų pusių yra suformuoti gamtos barjerai“, – portalui pasakojo būsto savininkė.

Būsto viduje – specialiai šiam namui kurti ir pritaikyti baldai. Verta paminėti, jog pastate nėra oro kondicionierių. Šis sprendimas buvo priimtas ne dėl taupymo sumetimų, o todėl, kad nebuvo prasmės – projektuojant buvo kreipiamas dėmesys į tiesioginių saulės spindulių kryptis, tad net karštomis vasaros dienomis patalpos stipriai neįšyla, o šaltuoju metų laiku temperatūrą nemie reguliuoja automatinė šildymo sistema kuri prisitaiko pagal oro sąlygas lauke.

Parduodamo namo skelbimą galite rasti čia

68 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Buvusi LSMU studentė apkaltino dėstytojus seksualiniu priekabiavimu

Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams - jokių išimčių

Kauno verslininkai mikliai pasinaudojo popiežiaus vardu

Susidūrus sunkvežimiui su troleibusu, vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

Kur popiežiaus Pranciškaus viešnagės Kaune metu bus V. Matijošaitis?

Policija ieško Kaune dingusio vienuolikmečio

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas