Kaip atrodo namas Kaune, parduodamas už pusę milijono eurų

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Būna, jog žmonės atvažiuoja ir be jokių ketinimų pirkti. Pasitaikydavo, jog klientai atkeliauja, atrodytų, tik apžiūrėti interjero, įvairių netradicinių sprendimų ir tiek“, – sakė nekilnojamo turto ekspertas Simonas Prikockis. O kad jums nereikėtų apsimetinėti pirkėjais, portalas „Kas vyksta Kaune“ siūlo virtualiai pasivaikščioti po šį, už pusę milijono eurų parduodamą būstą.

Palemono mikrorajone esančio namo vieta pateisina tokią būsto kainą – iš kiemo pro medžius matosi Kauno marios, o kitoje pusėje sklypą supa miškingas slėnis. Taip pat namas pastatytas Kauno marių regioninio parko teritorijoje. Pasak būsto šeimininkės, vieta ir yra didžiausias šio namo privalumas.

„Gyvenamasis namas buvo suplanuotas taip, jog būtų pasiektas maksimalus sąlytis su gamta. Dideliais langais, erdvėmis buvo siekiama kiek galima geriau išnaudoti aplinkinį kraštovaizdį. Net vonioje buvo įrengtas didelis langas, kad matytusi gamta, – portalui pasakojo apie namą vipbustas.lt nekilnojamo turto ekspertas Simonas Prikockis, – Kiekvienas langas atrodo tarsi paveikslas. Juolab, kad keičiantis metų laikams keičiasi ir vaizdai.“

Pačiame sklype be gamtos taip pat neapsieita – jame auga apie 50 medžių, o rudenį atsiranda ir grybų. Taip pat įtaisyta automatinė laistymo sistema, tad laistytuvą galima pamiršti.

„Saugumo prasme geriau būti negali – eismas ne gyventojams draudžiamas, namas yra toliau nuo gatvės, tad pašalinių akių nebūna. Kitoje namo pusėje slėnis, tad nors namas atrodo mieste, iš visų pusių yra suformuoti gamtos barjerai“, – portalui pasakojo būsto savininkė.

Būsto viduje – specialiai šiam namui kurti ir pritaikyti baldai. Verta paminėti, jog pastate nėra oro kondicionierių. Šis sprendimas buvo priimtas ne dėl taupymo sumetimų, o todėl, kad nebuvo prasmės – projektuojant buvo kreipiamas dėmesys į tiesioginių saulės spindulių kryptis, tad net karštomis vasaros dienomis patalpos stipriai neįšyla, o šaltuoju metų laiku temperatūrą nemie reguliuoja automatinė šildymo sistema kuri prisitaiko pagal oro sąlygas lauke.

Parduodamo namo skelbimą galite rasti čia

68 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarpukaris: vaikų patriotizmą ugdė ir sąsiuvinių viršeliai

Tyrimas: lietuviai per atostogas taškosi vandeniu ir pinigais

Kultūros pasas: skirs pinigų kultūriniam moksleivių užimtumui

Istorinių pastatų renovacijos bumas: kodėl tai svarbu ir kokie dažniausiai kylantys iššūkiai

Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Kaunietės dalijasi patarimais: kaip paruošti sveiką maistą iškyloms

Pasivažinėjimą dykumoje primenanti pramoga: pusantro kilometro adrenalino (video)

Tyrėjai atskleidė slaptažodžių kūrimo tendencijas: svarbias paskyras apsaugo prekių ženklų pavadinimais

Sausra įsisiautėja: ketina riboti apsilankymą Lietuvos miškuose

Keliaudami po Izraelį nustebsite, kiek daug žydų žino Kauno vardą