Kaune atidaromas naujas gelbėjimo ir paieškos postas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

4 KOMENTARAI

 1. zzz 2016/05/16 08:42

  jau ne karta visiems gudruoliams, kurie statosi namus salia infrastrukturos objektu (Kauno oro uostas, Aleksoto aerodromas, Neveronys (Rail Baltica projektas, gelezinkeliai i Vilniu ir Jonava) ir pan.) aiskinama: nesakykit, kad nezinojot, jog sie objektai veikia, kelia triuksma ir ju niekas niekada niekur neiskels. Tai, jei nori ramybes, vietu kur gyventi pilna: Vaisvydava, Kulautuva, Kacergine, Noreikiskes, Lapes, Domeikava, Romainiai, Juragiai, Sitkunai, Mauruciai, Ringaudai, Jonuciai ir t.t. O jei kam nepatinka uz miesto but, tenka susitaikyt su miesto triuksmu.

  • BZZZ 2016/05/16 22:17

   O va į Sitkūnus gali pats važiuot gyvent.Pasidomėk kodėl ten nevyksta masinė urbanizacija. Beje, suintrigavo viena pastraipa apie aerodromo urbanizavimą, tai iškils greit naujas rajonas, smagu, Kaunas plečiasi :)

 2. Paulius 2016/05/15 20:57

  Visų pirma nuotrauka gali žurnalistai įdėti ir realybe atitinkančią, o ne puse projekto, nes realiai pusės nesimato kaip yra dabar, o dėl triukšmo tai kolegai pasakyčiau kad pats gyvenu visai šalia aerodromo, tai malonumas mažas kai sezono metu duodasi skraidyklės, parasparniai ir visos kitos oro transporto rūšys, triukšmo tikrai daug, bet… gyvendamas savanorių prospekte visai šalia gatvės nekeli triukšmo kad automobiliai ir visas kitas transportas nevažinėtų vakarais ir naktimis, taip kad įprasti reikia, ir nekreipti dėmesio

 3. BNV_KEULE_VORAS 2016/05/15 20:02

  Ne del sito „nuostabaus“ objekto paskutines keleta sav. Aleksote, pazeme, virs gyvenamuju namu pradejo skraidyt (net ir sutemus triuksmas) sraigtasparniai? Jei taip – uzraukt sita nesamone. Nereikia jos mieste (kaip ir viso aerodromo – tai tera triuksmingas keliu zmoniu hobis).

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šarūnas Jasikevičius: žaidėme prastai, dėl to pergalė tik saldesnė

Aukso amžius baigiasi: laukia kitokių degalų kainų

Portalo skaitytojai: šventėms reikia puoštis, kai pradeda rodyti „Vienas namuose“

Žinoma atlikėja įsiamžino legendiniame Kauno viešbutyje

Po įtemptos kovos Panevėžyje triumfavę kauniečiai tampa vienvaldžiais lyderiais

Kaunietė B. Shirin: leiskime nužudytiesiems ilsėtis ramybėje, jie neturi net kapaviečių

Priklausomybės ligų centrų realybė: darbuotojų trūkumas ir nepavydėtinos sąlygos

Legalizuojami automobiliai su vairu dešinėje: specialistai negaili perspėjimų

Rekordą pasiekusi stilistė: vizijos realizacija - mano gyvenimo variklis

Žiemą keliuose svarbiausia ne leistinas, o saugus greitis