Kaune atidaromas naujas gelbėjimo ir paieškos postas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

4 KOMENTARAI

 1. zzz 2016/05/16 08:42

  jau ne karta visiems gudruoliams, kurie statosi namus salia infrastrukturos objektu (Kauno oro uostas, Aleksoto aerodromas, Neveronys (Rail Baltica projektas, gelezinkeliai i Vilniu ir Jonava) ir pan.) aiskinama: nesakykit, kad nezinojot, jog sie objektai veikia, kelia triuksma ir ju niekas niekada niekur neiskels. Tai, jei nori ramybes, vietu kur gyventi pilna: Vaisvydava, Kulautuva, Kacergine, Noreikiskes, Lapes, Domeikava, Romainiai, Juragiai, Sitkunai, Mauruciai, Ringaudai, Jonuciai ir t.t. O jei kam nepatinka uz miesto but, tenka susitaikyt su miesto triuksmu.

  • BZZZ 2016/05/16 22:17

   O va į Sitkūnus gali pats važiuot gyvent.Pasidomėk kodėl ten nevyksta masinė urbanizacija. Beje, suintrigavo viena pastraipa apie aerodromo urbanizavimą, tai iškils greit naujas rajonas, smagu, Kaunas plečiasi :)

 2. Paulius 2016/05/15 20:57

  Visų pirma nuotrauka gali žurnalistai įdėti ir realybe atitinkančią, o ne puse projekto, nes realiai pusės nesimato kaip yra dabar, o dėl triukšmo tai kolegai pasakyčiau kad pats gyvenu visai šalia aerodromo, tai malonumas mažas kai sezono metu duodasi skraidyklės, parasparniai ir visos kitos oro transporto rūšys, triukšmo tikrai daug, bet… gyvendamas savanorių prospekte visai šalia gatvės nekeli triukšmo kad automobiliai ir visas kitas transportas nevažinėtų vakarais ir naktimis, taip kad įprasti reikia, ir nekreipti dėmesio

 3. BNV_KEULE_VORAS 2016/05/15 20:02

  Ne del sito „nuostabaus“ objekto paskutines keleta sav. Aleksote, pazeme, virs gyvenamuju namu pradejo skraidyt (net ir sutemus triuksmas) sraigtasparniai? Jei taip – uzraukt sita nesamone. Nereikia jos mieste (kaip ir viso aerodromo – tai tera triuksmingas keliu zmoniu hobis).

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus