Taikomojo biatlono varžybose būsimieji policininkai iškovojo tris medalius | Kas vyksta Kaune

Taikomojo biatlono varžybose būsimieji policininkai iškovojo tris medalius

Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį Lietuvos policijos mokyklos (LPM) šaudykloje, Kaune, vyko taikomojo biatlono varžybos, kurias organizavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Varžybose dalyvavo ir LPM komanda: dėstytojas ir 7 kursantai.

Dėl stipriausiojo sportininko vardo varžėsi 16 pareigūnų ir 7 būsimi pareigūnai. Visiems dalyviams teko dvi rungtys: bėgimas ir šaudymas iš 25 metrų atstumo.

LPM komandai šios varžybos buvo labai sėkmingos – pavyko iškovoti net 3 medalius.

Merginų grupėje trečią vietą užėmė kursantė Karolina Girskytė.

Vyrų grupėje antrą vietą asmeninėje įskaitoje užėmė kursantas Jonas Tamulevičius. Visų nuostabai, jis viena sekunde aplenkė savo dėstytoją Giedrių Valeiką, kuris užėmė 3 vietą.

LPM komanda nebuvo reitinguojama komandinėje įskaitoje, nes varžybose dalyvavo svečių teisėmis. Todėl 1 vietą komandinėje įskaitoje užėmė Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus darbuotojai, antroje vietoje liko Kelių policijos valdybos, o trečioje – Organizuotų nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnai.