„Žalgiris” po atkaklios kovos įveikė „Vytauto” komandą | Kas vyksta Kaune

„Žalgiris” po atkaklios kovos įveikė „Vytauto” komandą

R.Tenio nuotr.

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato nugalėtojo titulą ginančiam Kauno „Žalgiriui“ dėl antrosios pergalės teko rimtai paprakaituoti. Gintaro Krapiko auklėtiniai išvykoje 82:70 (21:11, 18:25, 25:20, 18:14) palaužė Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklę persvarą, tačiau prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą. Sužaidus 20 min. iš „Žalgirio“ pranašumo tebuvo likę 3 taškai (39:36).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau lipo varžovams ant kulnų, tačiau, Kauno „Žalgiriui” pirmaujant 55:49, į pagalbą svečiams atėjo „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus. Emocingasis strategas buvo nubaustas technine pražanga. Po jos R. Seibutis pataikė baudos metimą, o M. Kalnietis taikliai šovė iš toli. Po P. Jankūno metimo, „Žalgiris” atsiplėšė rezultatu 62:49.

Paskutiniame kėlinyje varžovai dar kartą pamėgino pakilti į lemiamą šturmą. „Vytautas“ keletą kartų sėkmingai apsigynė,tačiau žalgiriečiams vis tiek pavyko atitolti ir laimėti antrąsias LKL varžybas.