„Žalgirio” arenoje dar kartą priimta Kijevo „Budivelnik“ komanda | Kas vyksta Kaune

„Žalgirio” arenoje dar kartą priimta Kijevo „Budivelnik“ komanda

Kauno „Žalgirio“ arena dar kartą priėmė Kijevo „Budivelnik“ klubą, kuriame žaidžia ir trys lietuviai. Čia klubas žaidė Europos ketvirtfinalio mačą ir Kaune įveikė varžovų, Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą.

Rungtynių baigtis paaiškėjo tik paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis, kai ukrainiečių klubas 82:79 išplėšė pergalę po trijų taiklių Janio Strelniekko baudos metimų.

Iš lietuvių, atstovaujančių Kijevo „Budivelnik“, naudingiausiai sužaidė Darjušas Lavrinovičius per 24 minutes pelnęs 11 taškų, Michailas Anisimovas, žaidęs 18 min. Ir pataikė 6 taškus, Dainius Šalenga per 20 minučių įmetė 4 taškus.

Svečių krepšinio mačą Kaune stebėjo daugiau nei 2 tūkstančiai sporto aistruolių.