Skaitytoja artėjant Prezidento rinkimams: atsipeikėkite žmonės

Archyvo/R.Dačkaus / president.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rašau šį laišką, nes noriu, kad visi išgirstų mano nuomonę apie šių metų rinkimus į Lietuvos prezidentus.

Esu labai pasipiktinusi šių metų kandidatais kurie tik daro šou, meluoja tiesiai į akis ir neturi gėdos jausmo. Kur matyta, kad į prezidentus kandidatuotų tokie neišprusę ir neišauklėti žmonės, kaip Paksas, kuris yra nušalintas visam laikui, ar gi jis visai neturi garbės jausmo? Arba Tomaševskis, jis juk lenkas, o mano nuomone, Lietuva yra Lietuvos, tad ir prezidentas ar prezidentė turi būti lietuvė. Neturiu nieko prieš, bet nemanau, kad ponia Brazauskienė supranta ką nors apie valstybės valdymą. Jei jos vyras buvo Lietuvos prezidentas, tai nereiškia, kad ir jį turi būti prezidente, tam jai trūksta patirties, kurios ji jau neįgaus, nes mąsto per daug senamadiškai.

Balčytis, o ar jis kartais ne vienas iš tų politikų, kurie sėdi Seime, nes prieš rinkimus švaistėsi pažadais ir įrodinėja, kad jis viską sutvarkys, kad yra atkaklus, jo netenkina ir dabartinės prezidentės padaryti darbai, kad jis gali padaryti daugiau. Manau, čia per daug pažadų, kuriuos ponas Balčytis pradės vykdyti baigiantis jo kadencijai kaip daro visi seime sėdintys „klounai“. Kodėl taip sakau? O gi todėl, kad man jau nusibodo nuolat girdimi pažadai, kuriuos pateisina per menku biudžetu. O ar jūs seimo nariai nepagalvojat, kad jau pats laikas nesididinti atlyginimų, o juos per pusę susimažinti ir susiveržti savo diržus, per tokius senus neišmanėlius Lietuva numirs, ji jau ir taip miršta dėl jūsų neišprusimo, bet jūs kaip optimistai galvojat „viskas gerai, žmonės ištvers. Padidinkime mokesčius ir dar ką nors apmokestinkime“.

Atsipeikėkite žmonės. Kiek dar ilgai tikėsite tomis nesąmonėmis, kiek dar ilgai galėsite ištverti tokius apmokestinimus, netrukus sulauksim, kai ir orą apmokestins. Kiek mes dar galim kentėti?

Lietuvos žmonės kantrūs, bet visada būna ta riba kai kentėti nebegalima. Jau pats laikas seniems seimūnams užleisti vietas jauniems žmonėms, protingesniems, negalvojantiems apie pinigus, ir nemanantiems kad Seimas – tai cirko arena, į kuria galiu ateiti arba neateiti. Tai juk jūsų darbo vieta, paprastus žmones išmeta iš darbo jei neateina į jį.

Nieko blogo nelinkinti skaitytoja Margarita

Savo mintimis kviečiame dalintis el. paštu kaunas@kasvyksta.lt

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eigulių mikrorajono gyventojai skęsta šiukšlėse: „Netrukus čia gali atsirasti žiurkių“

Taikos prospekte susidūrus transporto priemonėms, prispausta ir sužalota moteris

Ugniagesių sujudimas Vilijampolėje: užsiliepsnojo sporto klubas

Teismo verdiktas: Kaunas neteisėtai nutraukė Aleksoto tilto sutartį

Pasaulis švenčia dešrainių dieną: kaip pasigaminti skirtingų tautų „nacionalinius“ dešrainius?

Nelaimė Dainavos mikrorajone: iš daugiaaukščio namo iškrito moteris

Kauno Fredoje siautę vagišiai nesikuklino: nuostolis perkopė 20 tūkst. eurų

Paplūdimio smėlyje - pavojingi mikrobai, sukeliantys įvairias ligas

Lietuvos verslo alėja: „Google“ įvertino Kaune pagamintą profesionalią virtuvinę įrangą

Įspėjimas mažiesiems kauniečiams ir tėvams: piktavaliai siekia, kad vaikai susižalotų