„Rotary akademijos“ dėka Kaune daugėja būsimų lyderių

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sausio 30-osios vakarą Kauno Rotary ir Rotaract klubų nariai rinkosi į „Rotary akademijos“ atidarymo šventę. Net 17 Kauno Rotary klubų narių šiemet pasiryžo tapti mentoriais studentams, kurių svajonė – tapti lyderiais. Keturis mėnesius mentoriai dalinsis savo patirtimi ir žiniomis tam, kad pastūmėtų jaunuolius atrasti savo pašaukimą.

„Rotary Akademijos“ projektas Kaune buvo organizuojamas jau 4-tą kartą. Skaičiuojant nuo pirmųjų metų, šiemet studentų ir mentorių projekte dalyvauja jau beveik 4 kartus daugiau. Šiemet dalyvauti akademijoje norą pareiškė apie 150 studentų, iš kurių buvo atrinkta 40 dalyvavusių atrankos pokalbyje. „Pastebime, kad kiekvienais metais vis daugėja studentų, norinčių dalyvauti projekte, todėl atrankos darosi sudėtingesnės ir parinkti tinkamiausius tenka didelė atsakomybė. Labiau atsižvelgiame ne į studento nuveiktus darbus, o į norą dalyvauti projekte. Jis tam ir skirtas – padėti išauginti asmenybę su lyderio savybėmis, kuri galės sėkmingai žengti link tikslo“ – teigia „Rotary akademijos“ atrankos komisijų narė Vytautė Bubnovaitė. Iš viso per kelis metus sudalyvauti Kauno „Rotary akademijoje“ laimė nusišypsojo jau apie 50 studentų.

Mentoriai, dalyvaujantys projekte, yra įvairūs savo sričių profesionalai – nuo verslo iki mokslo atstovų. Atidarymo šventėje kalbėjęs Kauno Rotary klubo narys profesorius Stanislovas Masiokas pabrėžė, kad bendraudamas su įvairių specialybių ir sričių atstovais, žmogus plečia savo akiratį ir tai jam tik į naudą. „Mentorius neturi siekti naudos iš mentorystės, kitaip vargu ar tai bus galima vadinti mentoryste. Mentoriumi tampama dėl to, kad toks bendravimas teikia džiaugsmą“ – teigia S. Masiokas. Jis pats mentoryste užsiima nuo pat akademijos gyvavimo pradžios, todėl džiaugiasi, kad projektas vis auga.

„Rotary akademijos‘ 14“ projekto pabaiga numatoma birželio mėnesį. „Pildyti paraiškas naujai akademijai studentai gali jau dabar. Nors sekantis projektas vyks tik kitąmet, tačiau jaunuolių, norinčių tapti lyderiais, paraiškų laukiame visuomet. Manome, kad Kaune tikrai yra daug jaunų žmonių iš kurių galima išugdyti stiprius lyderius“ – viliasi viena iš projekto koordinatorių Gabrielė Adomonytė.

Paraiškas studentai gali pildyti šiame tinklapyje.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

L.Truikio ir M. Rakauskaitės memorialinis muziejus: Rytų kultūra ir Paryžiaus dvelksmas čia pat Kaune

„Sodra“ pelnosi iš sirgusių darbuotojų

Šią savaitę Kauno kino teatruose - „Oskarams“ nominuoti filmai

Pokytis, piktinantis visuomenę: miegosime trumpiau

Matuko nužudymo byloje - netikėtas posūkis

Kauniečiai kviečiami dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę

Sustabdžius automobilį pasimatė daug spragų: vairuotoją dangstė keleivis

Pokyčių nesulaukta: kalėjimų sistemos skandaluose figūruojanti bendrovė ir toliau maitins kalinius

Išpuolis nakvynės namuose: sužalotas vyras atsidūrė ligoninėje

Ekstremalaus sporto mėgėjai sekmadienį raižė Nemuno paviršių (nuotraukų galerija)