Stambulo „Anadolu Efes” – Kauno „Žalgiris”: kauniečiai bandė kovoti iki galo | Kas vyksta Kaune

Stambulo „Anadolu Efes” – Kauno „Žalgiris”: kauniečiai bandė kovoti iki galo

Archyvo nuotr.

Praėjusią savaitę pirmąją pergalę Eurolygoje iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nesėkmingai sužaidė ketvirtąjį rungtynių kėlinį ir ketvirtojo turo B grupės mače su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda pralaimėjo rungtynes rezultatu 72-61.

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo itin rezultatyviai. Abiejų komandų krepšininkai pelnė po 27 taškus.

Antrame kėlinyje pataikyti į krepšį nesisekė tiek „Žalgiriui“, tiek „Anadolu Efes“ krepšininkams. Per antrąjį kėlinį komandos sumetė po 11 taškų.

Per trečią kėlinį varžovai buvo įgyję pavojingą 7 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje kauniečiai skirtumą sumažino iki 2 taškų.

Ketvirtame kėlinyje „Žalgirio“ komanda tarsi užmigo, turkai tolo vis labiau ir rungtynių pabaigoje spurtavo prieš kauniečius.

Artimiausios Kauno „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje vyks „Žalgirio“ arenoje lapkričio 14 d. 19:40 val. su Bambergo „Brose Baskets“ komanda. Tai bus itin svarbios rungtynės, nes jas pralaimėjus, kauniečių šansai patekti į Eurolygos tolimesnį etapą – migloti.

Kauniečiai Eurolygoje kol kas iškovojo tik vieną pergalę ir turi tris pralaimėjimus. Stambulo „Anadolu Efes“ komanda po šio vakaro rungtynių iškovojo trečiąją pergalę.