Kauno „Žalgiris” – Strasbūro SIG: kauniečiai iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje! | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiojo trenerio pareigose Eurolygos rungtynėse su Strasbūro „SIG” komanda debiutavęs Saulius Štombergas Lietuvos čempionus atvedė į pirmąją pergalę Eurolygoje. Rungtynes arenoje stebėjo 8500 sporto aistruolių.

Galutinis rungtynių rezultatas: Kauno „Žalgiris“ – Strasbūro SIG 88:64 (19:16, 25:19, 26:16, 18:13).

Atkakli kova vyko tik pusantro rungtynių kėlinio. Vėliau pakiliai žaidę žalgiriečiai didino savo persvarą ir tik tada, kai ji pasiekė 20 taškų, kiek atsipalaidavo.

Vieną geriausių mačų savo karjeroje sužaidė Martynas Pocius, kuris pataikė 7 tritaškius iš 9, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, iš viso pelnė 23 taškus ir surinko 25 naudingumo balus.

Per pirmąsias rungtynių minutes kauniečių komandai sportinės dvasios įpūtė du taiklūs Martyno Pociaus tritaškiai.

Rungtynes rezultatu 88-64 laimėjo kauniečiai. Tai pirmoji „Žalgirio“ pergalė šių metų Eurolygos sezone. Rungtynėse geriausiai pasižymėjo M.Pocius, pelnęs 23 taškus,  Justin Dentmon – 15 ir Šarūnas Jasikevičius, pataikęs 13.