Žalgiriečiams Kaune nepavyko sukurti stebuklo ir iškovoti pergalės rungtynėse su „Šiauliais” | Kas vyksta Kaune

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai namų arenoje tęsia kovas Lietuvos krepšinio lygoje. „Žalgirio“ arenoje kauniečiai susitiko su Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkais.

Iki šios dienos rungtynių LKL čempionate žalgiriečiai yra pasiekę dvi pergales, kai 100:71 sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“ ir prieš savaitę 83:57 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Šiauliečiai LKL pirmenybėse jau spėjo sužaisti penkerias rungtynes, bet per jas iškovojo vos vieną pergalę. Iki šiol „Šiauliai“ įveikė Kauno „LSU-Atletas“ komandą rezultatu 91:74.

RUNGTYNIŲ EIGA

Rungtynes arenoje pradėjo krepšinininkai Martynas Pocius, Vytenis Lipkevičius, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas, Justin Dentmon.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 20-24,  laimi „Šiauliai“.

Antrajame kėlinyje  „Žalgirio“ žaidimas nepasitaisė, atsilikimas padidėjo iki 18 taškų. Rezultatas švieslentėje 29-47.

Nors trečiame kėlinyje žalgiriečiai kiek atsigavo, tačiau rezultatas vis dar nedžiugino: 47:64. Paskutinėje rungtynių dalyje kauniečiai bandė kurti stebuklą ir mažino per rungtynes susikaupusį dviženklį taškų skirtumą.

Nors ketvirtame kėlinyje kauniečiai itin aktyviai kovojo dėl atšokusių kamuolių, pagerėjo pataikymo į krepšį procentas, tačiau tai nepadėjo iškovoti pergalės prieš varžovus, nors atotrūkis tarp komandų sumažėjo iki minimumo. Rungtynės Kaune baigėsi rezultatu 78:79.

Sekančios rungtynės LKL čempionate žalgiriečių laukia su Kauno „LSU-Atletu“. Jos vyks lapkričio 10 dieną.