Kauniečiai vilniečiams „pakrovė” malkų | Kas vyksta Kaune

Kauniečiai vilniečiams „pakrovė” malkų

Sekmadienį, Panemunėje, Šv. Mato mokyklos stadione atsakomųjų rungtynių susitiko dvi futbolo mėgėjų komandos – Vilniaus „Prelegentai” ir Kauno „Panemuniečiai”. Lygiai prieš metus vyko pirmoji ekipų kova. Tuomet ji baigėsi lygiosiomis 5 : 5. Tačiau šįsyk nutarta rungtyniauti iki tol, kol paaiškės vienintelis rungtynių laimėtojas – jei jų pabaigoje būtų lygus rezultatas, abi ekipos muštų baudinius. Parengta ir nauja atrakcija – greta aikštės subertas glėbis malkų ir padėtas kirvis. Tie, kurie laimi, turėjo skaldyti medgalius ir juos įteikti pralaimėtojams.

Šįsyk glėbis malkų atiteko „Prelegentams”, nusileidusiems „Panemuniečiams” rezultatu 5 : 1. Pirmus du įvarčius Kauno komanda įmušė pirmame kėlinyje, trukusiame 45 minutes. Kitus tris – antrame. Pastarojo metu ir vienintelį savo įvartį pelnė „Prelegentai”.

Iš sostinės atvykusioje komandoje žaidė ir būrys žinomų žmonių – Marijonas Mikutavičius, Gvidonas Šapiro – Bilas, Linas Zareckas – Choras, Rolandas Skaisgirys. Vytarui Radzevičiui teko rungtynių komentatoriaus vaidmuo. „Prelegentų” vartus gynė Bilas.

Rengti draugiškas futbolo rungtynes Panemunėje – 40 metų gyvuojanti tradicija. Jos visada vykdavo Šv. Roko atlaidų metu rugpjūčio mėnesį.