Po pirmadienio finalų Kazanėje – trys aukso medaliai, du iš jų iškovojo J. Šuklinas! | Kas vyksta Kaune

kazan2013.ru nuotr.

Pirmadienio rytą Kazanėje Lietuvos atstovas ir Londono olimpiados vicečempionas Jevgenijus Šuklinas iškovojo aukso medalį ir papildė lietuvių apdovanojimų kraitį Rusijoje.

Lietuvis, baidarių ir kanojų irklavimo varžybų 200 m sprinto rungties finale atplaukęs per 38,95 sek. tik distancijos finiše aplenkė antrą ir trečią vietą užėmusius Rusijos ir Baltarusijos atstovus.

Olimpinis vicečempionas po pietų besitęsiančioje vasaros universiadoje iškovojo antrą aukso medalį – jis triumfavo ir baidarių bei kanojų irklavimo varžybų 500 m sprinto rungties finale, kuriame užtruko 1:55.586 min.

Universiadoje auksą 200 m sprinto rungtyje šį rytą iškovojo ir baidarininkas Ignas Navakauskas, finale aplenkęs visus aštuonis varžovus ir atplaukęs per 34,311 sekundės.

Iš viso lietuviai Kazanėje jau laimėjo 9 medalius, 6 iš jų – aukso.