Find us on Google+

Jau tvarkoma Kristaus Prisikėlimo bažnyčios aplinka

Prisikėlimo bažnyčios aplinkos tvarkymas 04
Prisikėlimo bažnyčios aplinkos tvarkymas 04

Nuo šios savaitės pradžios prie Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios pluša statybininkai. Iki šių metų pabaigos aplink bažnyčią bus įrengta trapecijos formos aikštė.

Kristaus Prisikėlimo bažnyčios aplinkos tvarkymo darbai vyks dviem etapais. Šiuo metu konkursą laimėjusios bendrovės „Autokausta” darbininkai atlieka kasinėjimo darbus. Vėliau šioje vietoje bus tiesiama nauja lietaus nuotekų sistema.

Baigus šį etapą, prasidės 3,4 tūkst. kv. m. ploto trapecijos aikštės įrengimo darbai. Aikštė bus išgrįsta rekonstruojant A. Juozapavičiaus prospektą rastais istoriniais akmenimis.

„Nusprendus aikštę aplink Kristaus Prisikėlimo bažnyčią išgrįsti A. Juozapavičiaus prospekte rastais akmenimis, viso projekto kainą pavyko sumažinti dvigubai”, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Aikštėje bus įrengtos 6 apšvietimo atramos. Šviestuvai tamsiuoju paros metu apšvies visą bažnyčios šventoriaus teritoriją. Aikštėje taip pat bus pastatyti suoliukai, įrengta vaizdo stebėjimo sistema.

„Darbininkai atitvėrė tvarkomą teritoriją, todėl bažnyčios veiklai darbai netrukdo. Statybininkų darbu kol kas jokių nusiskundimų neturime”, – sakė Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios klebonas Vytautas Grigaravičius.

Bažnyčios aplinkos sutvarkymas kainuos apie 1,7 mln. Lt. Projektas finansuojamas ES, Kauno miesto savivaldybės ir paramos akcijos metu surinktomis lėšomis. Konkursą laimėjusi bendrovė „Autokausta” darbus įsipareigojo atlikti per 7 mėnesius.

Žymės:

Griežtai draudžiama portalo "Kas vyksta Kaune" medžiagą naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą be raštiško sutikimo. Jei sutikimas gautas, privaloma nurodyti "Kas vyksta Kaune" kaip informacijos šaltinį.

PARAŠYK FACEBOOK KOMENTARĄ

PARAŠYK KOMENTARĄ


Skaityti komentarus (9)

Panašios naujienos

Septintą kartą apdovanotas aktyviausias Kauno jaunimas

Septintą kartą apdovanotas aktyviausias Kauno jaunimas (3)

Kauno rotušėje septintąjį kartą iškilmingai pagerbtos aktyviausios ir kūrybingiausios miesto jaunimo organizacijos bei iniciatyvūs jaunimo atstovai. Šventinio renginio „Jaunimo apdovanojimai 2014“ metu paskelbti nugalėtojai šešiose nominacijose. 2014/09/18 19:01 Kategorijos: Miestas
Valdininkai atstatė vieną nugriautą stotelę

Valdininkai atstatė vieną nugriautą stotelę (19)

Teismui sustabdžius stoginių stotelių koncesijos sutartį, savivaldybės atstovai puolė „gelbėti“ kauniečių. Nuardytas stogines perduota įrengti savivaldybės įmonėms, kurios įrengė vos vieną stotelę. 2014/09/18 15:55 Kategorijos: Miestas
Kauniečiai pamėgo „Kas vyksta Kaune“ naujienas skaityti mobiliuose įrenginiuose

Kauniečiai pamėgo „Kas vyksta Kaune“ naujienas skaityti mobiliuose įrenginiuose (6)

Prieš kelis mėnesius vartotojams pristatyta mobilioji „Kas vyksta Kaune“ naujienų portalo versija, leidžianti vartotojams patogiai skaityti naujienas išmaniuosiuose telefonuose, sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Per mėnesį mobiliojoje svetainėje apsilanko net 40% visų portalo skaitytojų. 2014/09/18 11:10 Kategorijos: Miestas
Mūsų miestas garsus: Kauno duobės pateko ir į BBC

Mūsų miestas garsus: Kauno duobės pateko ir į BBC (42)

Rugpjūtį iniciatyvių žmonių susivienijimas „Ž999“, surengęs įspūdingą fotosesiją duobėtose Kauno gatvėse, apie kurią jau rašėme, susilaukė ir užsienio spaudos dėmesio. FOTOSESIJA PRIE KAUNO DUOBIŲ>>> Nestandartinių nuotraukų tinklapis „Bored Panda“, paskelbęs kelioliką nuotraukų iš surengtos fotosesijos, apie jas rašė, kad Kaune duobės tokios didelės, jog jas galima supainioti su baseinais, ežerais ar upeliais. 2014/09/17 16:51 Kategorijos: Miestas
Po 85 metų pertraukos į Laisvės alėją sugrįžta konkė

Po 85 metų pertraukos į Laisvės alėją sugrįžta konkė (41)

Po daugiau nei 80 metų į Laisvės alėją sugrįžta žirgų traukiame konkė. Trečiadienį pristatyta šešiolika keleivių vienu metu galinti vežti istorinė transporto priemonė iš karto susilaukė didelio kauniečių susidomėjimo. 2014/09/17 14:37 Kategorijos: Miestas
Prasidedančių Jaunimo dienų proga Laisvės alėja pasipuošė balionais

Prasidedančių Jaunimo dienų proga Laisvės alėja pasipuošė balionais (5)

Jau šiandien, Kaune, startuoja jau tradiciniu tapęs renginys - „Kauno Jaunimo Dienos 2014”. Renginio organizatoriai kviečia visą Lietuvos jaunimą susiburti akademiškiausiame Lietuvos mieste. 2014/09/17 08:32 Kategorijos: Miestas
Prabudęs Kauno Dainavos parkas taps traukos centru

Prabudęs Kauno Dainavos parkas taps traukos centru (27)

Po rugpjūčio mėnesį vykusios diskusijos su vietos gyventojais, seniūnijos ir šalia įsikūrusių organizacijų atstovais, visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ pristatė Dainavos parko budinimo viziją. Siūlomame projekte parkas suskirstytas į keturias zonas: aktyvaus laisvalaikio, rekreacijos, vaikų žaidimų ir verslo. 2014/09/16 14:04 Kategorijos: Miestas
Tokios eisenos Kaunas dar nematė

Tokios eisenos Kaunas dar nematė (6)

Kaune pirmą kartą surengta eisena, kurie siekiama atkreipti dėmesį į ankščiau gimusių vaikų problemą. Akcijos tikslas ne tik šviesti visuomenę, bet taip pat ir pagelbėti tokioms šeimoms įveikti psichologines ir finansines problemas. 2014/09/14 13:32 Kategorijos: Miestas
Trūko magistralinė vandens tiekimo linija

Trūko magistralinė vandens tiekimo linija (21)

Penktadienio rytą Kaune trūko magistralinė šalto vandens linija. Dėl avarijos Dainavos ir Žaliakalnio gyventojams buvo sutrikęs vandens tiekimas. 2014/09/12 11:03 Kategorijos: Miestas
Artėja Kauno automobilių dienos

Artėja Kauno automobilių dienos (6)

Rugsėjo 19-21 dienomis Kauno Žalgirio arenoje ir jos prieigose šurmuliuos kas du metus organizuojama, šiemet jau 12-oji, specializuota automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų paroda „Kauno automobilių dienos“ 2014. Parodoje rinkos naujienas pristatys didžiausi Lietuvos automobilių centrai, o vyksiantys renginiai vilios lankytojus parodoje laiką leisti visas tris dienas. 2014/09/11 10:57 Kategorijos: Laisvalaikis Miestas
Kauniečiai sunerimo, kodėl virš miesto skraidė sraigtasparniai

Kauniečiai sunerimo, kodėl virš miesto skraidė sraigtasparniai (32)

Vakar tarp 20 – 21 valandos į „Kas vyksta Kaune“ redakciją pradėjo plūsti susirūpinusių kauniečių laiškai, nes virš miesto pastebėti kariniai sraigtasparniai. Kauniečiai nerimavo, ar neprasideda karas. 2014/09/09 12:08 Kategorijos: Miestas