Netradicinės piršlybos akvariume (foto)

PLC Mega nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas, užsigeidęs nustebinti savo būsimą sužadėtinę Ievą, surengė netikėtas piršlybas prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“.

„Paklausiau draugių, kaip joms piršosi jų vyrai ir tos istorijos buvo niekuo neišsiskiriančios, nusprendžiau surengti siurprizą, kurį atsimintų ir dar vaikams papasakotų būsima žmona“, – teigė 23-ejų metų A. Padegimas.

Jis susisiekė su „Megos“ akvariumą prižiūrinčiais narais, kad šie padėtų jam suorganizuoti ypatingas sužadėtuves, kokių čia dar nebuvo. Padedant prekybos centro darbuotojams, broliui ir jo draugei, vaikinas sukūrė slaptą piršlybų scenarijų.

Andrius susitarė su metais jaunesne mylimąja ketvirtųjų draugystės metinių dieną eiti kartu į prekybos centre įsikūrusį kino teatrą paminėti jųdviejų šventės. Vos įėjus į prekybos centrą, Ievos laukė būrys žmonių, rankose laikančių balionus. Po kelių akimirkų pasigirdo gitaros akordai ir žinomos JAV dainininkės Colbie Caillat daina „Bubbly“. Tai buvo ženklas Andriui pasirodyti.

„Ieva ėjo pro žmones, kai išvydo mane, stovintį prie akvariumo, o priplaukęs naras jau laikė iškėlęs plakatą su užrašu „Ievukai, ar tekėsi už manęs?“. Man drebėjo ir kojos, ir rankos, vos sugebėjau priklaupti. Gerai, kad nebuvau pasiruošęs jokio išankstinio teksto, nes tikrai būčiau pamiršęs, net nelabai pamenu, ką pasakiau, bet atsakymas buvo „Taip“, – prisiminė jaunuolis.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šeimos narius išžudžiusiam E. Anupraičiui nutarta taikyti griežtą rėžimą

Pirmadienį Kaune viešėjęs G. Landsbergis: jei „žalieji“ taip tiki rinkėjų palaikymu, neturėtų bijoti pirmalaikių Seimo rinkimų

Kadaise populiari kauniečių susitikimo vieta bus prikelta naujam gyvenimui

Agresijos protrūkis Vilijampolėje: bute sužeisti du vyrai

Vaikų darželyje sužalotas mažametis

Tarptautinė laimės diena Kaune (pilna renginių programa)

Seniausios miesto mokyklos mokinių tėvai apie reorganizaciją: vaikus ketinama iškelti mokytis į rūsius (papildyta)

Prie daugiabučio namo bendro naudojimo patalpų išlaikymo privalo prisidėti visi bendraturčiai

Gaisrinių sujudimas Dainavoje: kodėl pirmadienio vakarą prireikė devynių gelbėtojų ekipažų?

Kauno policininkų reidas: supanikavusiai vairuotojai gresia teisių atėmimas