Netradicinės piršlybos akvariume (foto)

PLC Mega nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas, užsigeidęs nustebinti savo būsimą sužadėtinę Ievą, surengė netikėtas piršlybas prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“.

„Paklausiau draugių, kaip joms piršosi jų vyrai ir tos istorijos buvo niekuo neišsiskiriančios, nusprendžiau surengti siurprizą, kurį atsimintų ir dar vaikams papasakotų būsima žmona“, – teigė 23-ejų metų A. Padegimas.

Jis susisiekė su „Megos“ akvariumą prižiūrinčiais narais, kad šie padėtų jam suorganizuoti ypatingas sužadėtuves, kokių čia dar nebuvo. Padedant prekybos centro darbuotojams, broliui ir jo draugei, vaikinas sukūrė slaptą piršlybų scenarijų.

Andrius susitarė su metais jaunesne mylimąja ketvirtųjų draugystės metinių dieną eiti kartu į prekybos centre įsikūrusį kino teatrą paminėti jųdviejų šventės. Vos įėjus į prekybos centrą, Ievos laukė būrys žmonių, rankose laikančių balionus. Po kelių akimirkų pasigirdo gitaros akordai ir žinomos JAV dainininkės Colbie Caillat daina „Bubbly“. Tai buvo ženklas Andriui pasirodyti.

„Ieva ėjo pro žmones, kai išvydo mane, stovintį prie akvariumo, o priplaukęs naras jau laikė iškėlęs plakatą su užrašu „Ievukai, ar tekėsi už manęs?“. Man drebėjo ir kojos, ir rankos, vos sugebėjau priklaupti. Gerai, kad nebuvau pasiruošęs jokio išankstinio teksto, nes tikrai būčiau pamiršęs, net nelabai pamenu, ką pasakiau, bet atsakymas buvo „Taip“, – prisiminė jaunuolis.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Masinis eismo įvykis Kaune: pagrindinėje miesto gatvėje formuojasi spūstis (papildyta)

Nemokamas renginys Kaune visai šeimai: keiskite žingsnius į prizus!

Popiežius Pranciškus Kaune: kur ir kada būti?

Apie „Urme“ gresiantį sprogimą pranešusi moteris sulaikyta

Kauniečiai stebisi: užsukus į parduotuvę, jiems buvo parodytos durys

Kauno policininkai išgelbėjo jaunos merginos gyvybę

K. Pūko byla pajudėjo į priekį – apklausiamos nukentėjusiosios

Atsakas bijantiems per popiežiaus vizitą likti be ryšio: viskuo pasirūpins „karvė“ iš Rygos

Sėkmingos kalbų mokyklos Kaune kuria naują prekės ženklą – „Grupo“

Šio sekmadienio traukos objektai: vietos, kuriose bus galima pasveikinti popiežių