Netradicinės piršlybos akvariume (foto)

PLC Mega nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas, užsigeidęs nustebinti savo būsimą sužadėtinę Ievą, surengė netikėtas piršlybas prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“.

„Paklausiau draugių, kaip joms piršosi jų vyrai ir tos istorijos buvo niekuo neišsiskiriančios, nusprendžiau surengti siurprizą, kurį atsimintų ir dar vaikams papasakotų būsima žmona“, – teigė 23-ejų metų A. Padegimas.

Jis susisiekė su „Megos“ akvariumą prižiūrinčiais narais, kad šie padėtų jam suorganizuoti ypatingas sužadėtuves, kokių čia dar nebuvo. Padedant prekybos centro darbuotojams, broliui ir jo draugei, vaikinas sukūrė slaptą piršlybų scenarijų.

Andrius susitarė su metais jaunesne mylimąja ketvirtųjų draugystės metinių dieną eiti kartu į prekybos centre įsikūrusį kino teatrą paminėti jųdviejų šventės. Vos įėjus į prekybos centrą, Ievos laukė būrys žmonių, rankose laikančių balionus. Po kelių akimirkų pasigirdo gitaros akordai ir žinomos JAV dainininkės Colbie Caillat daina „Bubbly“. Tai buvo ženklas Andriui pasirodyti.

„Ieva ėjo pro žmones, kai išvydo mane, stovintį prie akvariumo, o priplaukęs naras jau laikė iškėlęs plakatą su užrašu „Ievukai, ar tekėsi už manęs?“. Man drebėjo ir kojos, ir rankos, vos sugebėjau priklaupti. Gerai, kad nebuvau pasiruošęs jokio išankstinio teksto, nes tikrai būčiau pamiršęs, net nelabai pamenu, ką pasakiau, bet atsakymas buvo „Taip“, – prisiminė jaunuolis.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Darbininkai vėl kyla į šturmą: kada išmuš „Respublikos“ paskutinioji?

Neprisišaukęs ugniagesių degančiam miškui gesinti, iniciatyvos ėmėsi lakūnas

Praneša skaitytojai: kelio atkarpa Šilainiuose „bado“ akis ir gadina automobilius

Kviečia registruotis popiežiaus savanoriais Kaune, vietos sparčiai tirpsta

Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas

Ar kreditorius gali užginčyti vedybinę sutartį?

Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų

Jubiliejinis titulas – „Žalgiris“ dvidešimtąjį kartą tapo LKL čempionais (foto)

Laukiantiems savaitgalio – blogos žinios

Tarp gražiausių kadrų iš Kauno – propagandinio portalo naujienos