Kaunietė Donata Vištartaitė pasaulio Taurės etape Miunchene iškovojo bronzos medalį | Kas vyksta Kaune

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Kaunietė irkluotoja Donata Vištartaitė šiandien pasaulio Taurės etape Miunchene laimėjo bronzos medalį. Taktiškai teisingai rungtyniavusi irkluotoja visą nuotolį yrėsi ketvirta ir finiše spurtavusi, iškovojo trečiąją vietą.

Kaip skelbia portalas Delfi.lt, irklavimo pasaulio taurės nugalėtoja tapo Baltarusijos atstovė Ekaterina Karsten 7:52,74, antrąją vietą laimėjo Naujosios Zelandijos atstovė Emma Twigg 7:56, 22, Donatos Vištartaitės laikas 7:58,06.

Donata Vištartaitė yra jau du kartus tapusi pasaulio jaunimo irklavimo čempione, Europos bronzos medalininke, o šiemet jos medalių kolekciją papildė ir pasaulio taurės etapo bronzos medalis.